Mehmet Erdem’den Büyükaslan’a Ziyaret

  0
  488

  Eski Belediye Başkanlarından ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

  Ziyarette Mehmet Erdem’e MHP İl Başkanı Mithat Solgun, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım ve Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Erdem eşlik ettiler.

  Adıyaman’a hizmet etmek adına yeniden aday olduğunu ifade eden MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem; “1984-89 yılları arasında Adıyaman belediye başkanı olarak bu ile imkanlarımız ölçüsünde hizmet etmeye gayret ettik. Kısmet oldu ve partimiz beni yeniden aday gösterdi. Adıyaman’a gelir gelmez talip olduğumuz kurumun şu anda başkanı olan sayın Necip Büyükaslan’ı ziyaret etmek istedik. Bu bir bayrak yarışıdır. Kendisi on yıllık görevi süresi boyunca elinden geleni yapma gayreti içerisinde oldular. Sayın başkana ve ekibine şehrimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyaman belediye Başkanı M.Necip Büyükaslan; “Çok değerli büyüğümüz ağabeyimiz Mehmet Erdem 1984-89 yılları arasında Adıyaman belediye başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürütmüştür. Görevi süresi boyunca özellikle altyapı, içmesuyu ve şuan içerisinde hizmet verdiğimiz belediye hizmet binası konularında çok önemli hizmetlere imza atmıştır. Önümüzdeki dönem yapılacak olan yerel seçimlerde kendisi tekrar Milliyetçi Hareket Partisinden belediye başkan adayı oldu şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Bu vesileyle Mehmet ağabeyimize ve beraberinde bugün bizleri ziyaret eden MHP İl Başkanı Mithat Solgun’a, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım’a ve Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Erdem’e teşekkür ediyorum” dedi.

   

  MEHMET ERDEM BELED¦-YE Z¦-YARET¦- (2)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz