Adıyamanlılar ‘ERDEM’i Bağrına Bastı

  0
  501

  Adıyamanlılar daha önce belediye başkanlığı yaparak halkın gönlünde taht kuran ve 2014 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Adıyaman Adayı olan Mehmet Erdem’i bağrına bastı.

  Milliyetçi Hareket Partisi’nin Adıyaman Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Erdem, partililer tarafından Şanlıurfa yol ayrımında büyük bir coşkuyla karşılandı. Yaklaşık 500 araçlık bir konvoyla parti binasına kadar eşlik edilen Erdem, parti binasında partililere hitap etti.

  Burada yaptığı konuşmada, kendisine gösterilen ilgi ve kalabalık karşısında duygulandığını belirten MHP Başkan Adayı Erdem, herkese teşekkür etti. Erdem, seçim çalışmalarında herkesin elini sıkacaklarını, bilen bilmeyen herkesin kapısını çalacaklarını ifade etti. MHP Adıyaman Belediye Başkanı Adayı Mehmet Erdem konuşmasının devamında, “İlimizin birlik ve kardeşliğe ihtiyacı var. Biz hiçbir zaman bunu bozmadık bozmayacağız.  Yaklaşık 13 yıldır Malatya’dayım. Buradan nasıl gittiysem öyle de geldim. Malatya il başkanımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel günler geçirdik Malatya’da. Biz yarışa yeni başladık ama zamanımız çok. Heyecanımızı bugün bitirmeyelim. Heyecanımız sandıklar açılıncaya kadar devam etmesi gereken bir heyecandır. Seçim sandıkta kazanılır. Seçim dost ve akrabaya, bilip bilmediğimiz her insana kavuşmakla kazanılır. Biz bunu inşallah gerçekleştirirsek inanın zafer bizimdir, hepimizindir, Adıyaman’ındır. Hepinize çok teşekkürüm” dedi.

  erdemm

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz