Emniyet Ortaokulu Gece Etütleriyle Öğrencilerini Geleceğe Hazırlıyor

  0
  101

  Adıyaman Emniyet Ortaokulu eğitimde başarı seviyesini daha üst noktalara taşımak amacıyla ücretsiz gece etütleri düzenleyerek öğrencilerini geleceğe hazırlıyor.

  Emniyet Ortaokulu Öğretmenleri mesai saati dışında kendinden fedakârlık yaparak günün yorgunluğuna rağmen akşamları da 2 saat gece etütleri düzenleyerek, öğrencilerine parlak bir gelecek hazırlamanın uğraşını veriyor.

  Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Vali Yardımcısı Murat Süzen ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ile birlikte gece etütlerine katılan Emniyet Ortaokulu öğrencilerini sınıflarında ziyaret etti.

  Sınıfları dolaşan Vali Erin, öğrencilerle dersleri hakkında sohbet ederek tavsiyelerde bulundu.

  Başarıya giden yolun planlı ve programlı ders çalışmaktan geçtiğini belirten Vali Abdullah Erin, “Unutmayınız geleceğin Türkiye’sini sizler oluşturacaksınız. Kendinize güveneceksiniz. Hedeflerinizi de Türkiye’nin dışına taşıyacaksınız. Sadece Türkiye’de sınavlarda yarıştığınız arkadaşlarınızla değil, dünyadaki akranlarınızla yarışacak ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edeceksiniz. Onun için kendinizi çok iyi bir şekilde geleceğe hazırlamalısınız. Test çözme ve öğreneceğiniz bilgiyle beraber hızlı, düşünebilme ve çözebilme yeteneğini geliştirmeniz gerekiyor. Çünkü önümüzdeki dönemde dünyaya şekil ve yön verecek olan sizlersiniz. Sizler kendinizi ne kadar donatırsanız memleketinizi de o kadar yükseltirsiniz”dedi.

  Gösterdikleri fedakârlık ve özveriden dolayı Emniyet Ortaokulu öğretmenlerine teşekkür eden Vali Abdullah Erin, “Geleceğimiz olan çocuklarımız sizlerin elleriyle şekilleniyor. İstikbalimiz olan çocuklarımıza pozitif bilimlerle birlikte manevi değerleri de aşılayan”dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz