Başkan adayı Erdem, pazarcı esnafını ziyaret etti

  0
  483

  Adıyaman MHP  Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman Pazarcı esnafını ziyaret etti.

  Adıyaman’ın  1984-89 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapmış olan ilkeli  ve dürüst  mütevaziliğiyle Adıyaman halkının gönlünde yer edinen MHP  Belediye Başkan adayı Erdem  Adıyaman’da halkla kucaklaşmaya devam ediyor.

  Pazar’da gittiği her tezgahın başında pazarcı esnafı ve pazarı gezen vatandaşların ilgisiyle karşılaşmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem; “Seçim ziyaretlerimiz kapsamında Pazarcı esnaflarımızla kucaklaşmak,  sorunlarını dinlemek amacıyla ziyaret gerçekleştirdik. Ben halkın içinden biriyim. Seçildiğim takdirde Belediyenin kapısı kesinlikle halkıma açık olacak. Her karşılaştığım esnaf kardeşim beni bağrına bastı. Pazarda alış veriş yapan sevgili Adıyamanlı hemşerilerim benimle el sıkışmadan geçmedi. Özellikle geçlerimizde yine bir yakınından ailelerinin anlattıklarıyla Mehmet Erdem kimdir gayet iyi biliyor. Pazarda elime sarılan, boynuma sarılan pırıl prıl gençlerle karşılaştım bu gençlerin sevgisi bana güç verdi.  Ben sevgili hemşerilerime çok teşekkür ediyorum, içlerinden biri olan bu kardeşlerini bağırlarına bastılar. Bizlerde bu sevgiye layık olmak adına görev verildiği takdirde elimizden geleni yapacağız.

  Pazar esnafıyla bir araya gelen MHP Adıyaman Belediye Başkanı Mehmet Erdem’e MHP İl Başkanı Mithat Solgun, MHP Merkez ilçe Başkanı Ömer Yıldırım ve partililer eşlik ederken, Mehmet Erdemi daha önce belediye başkanlığı döneminden tanıdıklarını belirten bir çok vatandaş, Allah yar ve yardımcın olsun diye dua ettiler.

   

  BA+ŞKAN ERDEM PAZAR (3)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz