Göksu: “Bu Ülkenin İstikrara İhtiyacı Var”

  0
  110

  AK Parti Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu, ülkenin huzur ve istikrara ihtiyacı olduğunu belirterek, bunu sağlayan AK Parti iktidarına herkesin destek olması gerektiğini kaydetti.
  İstanbul’daki Gölbaşılılar Adıyamanlılar Vakfında bir araya geldi. Adıyamanlılar Vakfı çok amaçlı salonda gerçekleşen kaynaşma ve dayanışma toplantısına AK Parti Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu, Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal, Gölbaşılılar Derneği Başkanı Mustafa Kale ve çok sayıda Gölbaşılı vatandaş katıldı.
  Mahmut Göksu toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarına vatandaşın sahip çıkması gerektiğine vurgu yaparak, “AK Parti öncesi ve sonrasını bilenler AK parti hükümeti döneminde hizmet alanında nasıl ve ne şartlar altında önemli devrimlerin gerçekleştirdiğini çok iyi bilirler. Gerçekten kalkınma alanında önemli çığırlar aşıldı. Asıl olan hep birlikte kalkınmaktır. Bunun içinde toplum olarak hepimize önemli bir görev düşüyor. Malum son zamanlarda ülkemizde yaşanan kaosları ve bunun yaratıcıların kimler olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bu nedenle sorumlu bir vatandaş olarak bir oyun bile ne kadar önemli olduğunu bilerek ona göre hareket etmemiz lazım. Bu ülke hepimizindir. İyi de olsa kötü de olsa hepimize mal olacak. Hal böyle iken mevcut siyasal iktidara destek vermek asli görevimiz olmalı” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz