Gençler Beden Eğitimi Öğretmenliği İçin Ter Döküyor

  0
  77

   

  Yeni Eğitim ve Öğretim yılında Beden Eğitimi Bölümü sınavlarına girecek olan 50 kişilik ekip hocaları Şefik İnal nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor.

  23 Yıldır Beden Eğitimi bölümüne ücretsiz olarak sporcu yetiştirmeye çalıştığını ve bu yılda oldukça iddialı olduklarını belirten Şefik İnal; “Önceki yıllarda olduğu gibi 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı öncesi yaklaşık 65 kişiyle başladığımız çalışmalarımıza 50 arkadaşımızla devam ediyoruz. Salon çalışmalarımızın yanı sıra uzun mesafeli koşularımızı sürdürmekteyiz. 1 Temmuz tarihinden itibaren farklı illerde farklı tarihlerde sınavlar yapılacak. Sınav haftasına kadar çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz. Hedefimiz her yıl olduğu gibi bu yılda gençlerimizin amacına ulaşmasıdır. İlk günden bugüne başlatmış olduğumuz çalışmalar boşa gidecek çalışmalar değil. Şimdiye kadar binin üzerinde gencimiz okul kazandı, hedefine ulaştı. Bir çoğu göreve başladı, bir çoğu okuyor, bir çoğu atama bekliyor ve bir çoğu da emniyet teşkilatında görev yapıyor. İnşallah bu arkadaşlarımız da hedefe ulaşır ve onların bir yerlere yerleşmesinin mutluluğunu hep birlikte yaşarız.

  Sınavlara yoğun bir çalışma temposu içerisinde devam ettiklerini ifade eden öğrenciler ise, Şefik İnal hocanın yıllardır özverili bir şekilde ücretsiz olarak gençliğe hizmet ettiğini belirterek hocaya teşekkür ettiklerini söylediler.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz