El Emeklerini Sergilediler

  0
  479

  Adıyaman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü I. sınıf II. öğretim öğrencileri “Temel İmalat İşlemleri” dersi kapsamında hazırladıkları proje çalışmalarından oluşan ferforje aletler ile sergi açtı.

  Meslek Yüksekokulu kaynak atölyesi önünde açılan sergiyi gezen Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, sergide yer alan materyaller hakkında dersin hocası Yrd. Doç. Dr. Mehtap Demirel ve sergi sahibi öğrencilerden bilgi aldı.

  Sergi ile ilgili açıklamada bulunan Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, bu tür etkinliklerin öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırdığını ifade ederek, söyle konuştu: “Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü öğrencilerimiz el emeklerini sergiliyorlar. Daha da önemlisi insanları bir araya getiriyorlar. Öğrencilerimizin ders dışı zamanlarında da emek harcayarak ortaya koydukları bu çalışmalar övgüyü hak ediyor. Serginin hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen öğrenci ve hocalarımıza da teşekkür ediyorum.” sergi 1

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz