Başkan Adayı Güler’den MHP’ye Taziye Ziyareti

  0
  380

  Saadet Partisi’nden Adıyaman Belediye Başkanlığı adayı Arif Güler, Milliyetçi Hareket Partisi’ne taziye ziyaretinde bulundu.
  Yapılan ziyarette Güler’e; Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Metin Erol, MHP Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Haşim Asnuk ve parti üyeleri eşlik etti.
  Ziyaret esnasında konuşan Güler, “Geçtiğimiz günlerde İstanbul Esenyurt’ta MHP seçim irtibat bürosunda meydana gelen silahlı saldırıdan dolayı MHP üyesi bir kişi hayatını kaybetmişti yaşanan talihsiz olaydan dolayı MHP camiasına baş sağlı diliyoruz. Siyaset birlik beraberlik ve kardeşlik için yapılmaktadır. Siyaset kavganın düşmanlığın ve nefret tohumlarının atıldığı yer değildir. Biz inanıyoruz ki bütün siyasi partiler ülkemizin kalkınması refah ve huzuru için çalışmaktadır ve yapılan bu hain saldırı ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak içindir. Sadece siyasette değil hayatın hiçbir yerinde bu şekil haince saldırılar kabul edilemezdir. Maalesef ülkemizde yıllarca bu kirli oyun oynanmakta ve toplumumuz ayrıştırılmak istenmektedir. Oysa siyaset bölmek için değil birleştirmek içindir. Ülkemiz 1960, 1980 ve 1990’lı yıllarda bu çeşit kirli oyunlarla karşı karşıya getirilmek istenmiş ve bunda da başarılı olunmuştur da. Ama artık siyasette bu tür kirli oyunlara yer yoktur olmaz ve olamaz. Maalesef görmekteyiz ki bu tür kirli oyunlar hala devam etmektedir. Bu durumda biz siyasilere düşen halkımızı ve tabanımız bu tür oyunlara karşı uyarmak ve bunların insan canının hiçe sayıldığı bir anlayıştan başka bir şey olamadığını anlatmaktır. İnşallah bu hain olay son olur ülkemiz ve partilerimiz bir daha bu durumla karşılaşmaz. Ayrıca Yapılan bu hain saldıra da tüm itidalini koruyan ve oyuna gelmeyen MHP teşkilatına da ayrıca teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz