Temizlik Ekipleri Caddeleri Yıkadı

  0
  70

  Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her gün sabahın ilk ışıklarında başladığı şehir genelindeki temizlik çalışmasını gece geç saatlere kadar sürdürüyor.

  ‘Daha Temiz Bir Adıyaman’ sloganından yola çıkan Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, her gün günün ilk ışıklarından gece geç saatlere kadar şehir genelinde temizlik çalışması yürütüyor.

  Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, günün ilk ışıkları ile birlikte şehir merkezinde caddeleri yıkayarak başladığı çalışmaları, gün içerisinde de sokak sokak çöp toplayarak ve gece geç saatlere kadar temizlik çalışmalarını yürüterek sürdürüyor.
  Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun da zaman zaman gerek gece geç saatlerde gerekse günü ilk ışıklarında denetlediği temizlik çalışmaları ile ilgili bilgi veren yetkililer, amaçlarının daha temiz bir Adıyaman olduğunu ve bunun için gece gündüz çalıştıklarını söylediler.
  Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasından memnuniyet duyan vatandaşlar ise yetkililere ve çalışanlara teşekkür etti.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz