Gölbaşı’nda Resim Yarışması Sonuçlandı

  0
  454

  Adıyaman Gölbaşı Kaymakamı Ali Edip Budan, ‘Geleceğimiz Gözüyle Güvenilir Gıda’ konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciyi ödüllendirdi.
  Gölbaşı Kaymakamı Budan, Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Bal Parmak Firması tarafından ortaklaşa 81 ilde ilkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen ‘Geleceğin Gözüyle Güvenilir Gıda’ konulu resim yarışmasında dereceye giren Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Merve Kıskaç’ı makamında kabul etti. Kaymakam Budan, resim yarışmasında birinci Merve Kıskaç ile bir süre sohbet edip ödülünü verdi.
  Budan, “Düzenlenen resim yarışması ile Türkiye’de genç nesillerin gıda güvenilirliğine dair bilgi ve birikimlerini, beklenti ve hayallerini yansıtabildikleri böyle bir yarışma yaparak gençlerimizi alternatif alanlara yönlendirme hedefleniyor. Enerjilerini kültür ve sanat alanlarında değerlendirebilmek için düzenlenen bu tür projeleri önemsiyor ve sevgili öğrencimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.AW000287AW000287

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz