Erdal Ayna, Adıyamanlılar Vakfı Genel Müdürü oldu

  0
  498

  Uzun zamandır basın camiasının değişik mevkilerinde görev yapan ve son olarak da yaklaşık iki yıl ASU TV’nin Genel Müdürlüğü görevinin yanı sıra hafta içi Ana Haber bültenini de sunan Gazeteci Erdal Ayna, Adıyamanlılar Vakfı Genel Müdürü olarak göreve başladı.

  1994 yılında radyoculuk deneyimi ile medya sektörüne adım atan Ayna, 2003 yılından bu yana TV faaliyetlerine devam ediyor. Daha evvel Kanal D, Show TV, Star TV başta olmak üzere Capitol Radio, Aşk FM ve Radyo On, Kayseri TV 1, Batman Denge TV’de değişik görevlerde bulunduktan sonra yaklaşık iki yıl ASU TV’nin Genel Müdürü olmasının yanı sıra hafta içinde de Ana Haber bültenini sunan Gazeteci Erdal Ayna, hâlâ profesyonel anlamda belgesel ile sinema film dublajı ve reklam seslendirmeleri gibi bu alanda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

  TBMM ve TRT’nin birçok projelerinde yer alan Ayna, alanında uzman olduğu iletişim, diksiyon, haber spikerliği gibi derslerle de eğitim veriyor. Aynı zamanda birçok üniversite ve özel okullarda seminerlere katılıyor.

  ASU TV’deki görevinden sonra İstanbul’a yerleşen Gazeteci Erdal Ayna, Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyeti onayıyla Vakfın Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

  Konuya ilişkin bir açıklamada bulunan Ayna, bundan böyle Adıyamanlılar Vakfı’nın hizmet çıtasını daha da yükseltmek adına kendisine verilen her türlü görevi layıkı ile yerine getireceğini söyledi.

  Ayna, “1996 yılında kurulan ve kuruluşundan bu yana yaptığı başarılı hizmetlerle kendisinden söz ettirmeyi başaran ve İstanbul’daki bütün Adıyamanlıların evi konumundaki olan böylesi saygın bir kurumda görev yapmaktan büyük onur duymaktayım. Bana bu onurlu görevi layık gören başta vakfımızın Genel Başkanı Sayın Ömer Özkartal olmak üzere, bütün Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu üyelerine şükranlarımı arz ediyorum. ‘Vakıf, imkânı olan ile ihtiyacı olan arasında bir köprüdür’ anlayışı ile birçok yeni ve önemli projeleri hayata geçirmek için zaman mefhumu tanımadan, ekip ruhu çerçevesinde elimizden gelen bütün gayreti sarf etmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

  İdari Personelin Görev Dağılımı Yeniden Şekillendi

  Gazeteci Erdal Ayna’nın göreve başlamasıyla birlikte Adıyamanlılar Vakfının idari personelinin çalışma şekli değişti. Vakfın idari personeli Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal Başkanlığında topladı.

  Başkan Özkartal, “Basın camiasının sevilen isimlerden biri olan değerli kardeşimiz Erdal Ayna’nın vakfımızda göreve başlamasıyla birlikte gelecekte çok daha güzel hizmetlere ve projelere imza atacağımızı düşünüyorum. Vakfımıza ve Adıyaman’ımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diyerek, personel arkadaşlarına başarı dileğinde bulundu.

  Böylece vakıfta görev yapacak personelin yeni görev dağılımı şöyle;

  • Erdal AYNA (Genel Müdür)
  • Abdulkerim SONKAYA (Basın ve halkla ilişkiler sorumlusu)
  • Osman KILIÇ (Genel Koordinatör)
  • Ahmet KARATAŞ (Büro sorumlusu)
  • Aysel KARA (Büro sorumlusu)
  • Habip GÜL (Güvenlikçi)

  erdalayna

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz