Boynukara: “İlk Günden İtibaren Ekonomide İyileşmeler Başladı”

  0
  59

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, “İlk günden itibaren ekonomide iyileşmeler var, başladı. Bunun devam edeceğini düşünüyoruz. Devam edeceğini umuyoruz” dedi.

  Boynukara, yaptığı açıklamada, bundan sonraki süreçte Adıyaman’ın projelerin takipçisi olacaklarını ifade etti.

  Küresel güçlerin Türkiye’de kurmak istedikleri oyunu halkın desteği ile bozdukları için vatandaşlara teşekkür eden Boynukara, şunları kaydetti:

  “Terör örgütlerinin Türkiye’yi  kaosa çekmek için kurdukları oyunu bozduğunuz için teşekkür ediyorum. Türkiye’nin yolunun yönünün istikrar olmasını sağladığınız için teşekkür ediyorum. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Bakın son 4-5 aydır bu ülkenin yaşadığını Allah, bir daha bu ülkeye yaşatmasın yaşattırmasın biz 7 Haziran da parti olarak gerekli dersleri aldık. 1 Kasım için tekrar huzurunuza geldik. Sizlerde bizi desteklediniz. Sonunda güzel bir sonuç çıktı. Özellikle Türkiye genelinde çıkan sonuç hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir sonuçtu. Bizim işimiz bundan sonra Adıyaman’ın tüm ilçelerinin Adıyaman merkezin tüm projelerinin tüm taleplerinin takipçisi olmak ne tür ihtiyaç olursa olsun bizim görevimiz onun takipçisi olmak sizin adınıza. Sizin duanız desteğiniz olmasa bizim orada tek başına bir şeyler yapmamız zordur”

  – ADIYAMAN’IN HİÇBİR TALEBİNE HAYIR DENİLMEZ

  Boynukara, şöyle devam etti:

  “Bu kadar büyük destek sonunda Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakan da Adıyaman’ın hiçbir talebine hayır demez. Desteksiz bırakmaz. Bundan sonraki süreç ülkemiz açısından rahat ve problemsiz olur. İlk günden itibaren ekonomide iyileşmeler var başladı. Bunun devam edeceğini düşünüyoruz. Devam edeceğini umuyoruz. Bu ülkenin geleceği açısından ben hepinize teşekkür ediyorum. Ülkeyi güzel ve rahat bir mevsime hazırladığınız için verdiğiniz oylarla hepinize çok teşekkür ediyorum”

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz