Adıyaman 1954 Spor’a Yeni Teknik Direktör

  0
  62

  Bölgesel Amatör Lig (BAL) İkinci Grupta mücadele eden Adıyaman 1954 Spor Kulübü anlaşma sağladığı yeni teknik direktör Talat Özden görevine başladı.

  Sezona kendi sahasında Malatya Yeşilyurt yenilgisiyle başlayan Adıyaman 1954 Spor kulübünde maç sonrası istifa eden teknik direktör Ali Nail Durmuş’un yerine yönetim kurulu Talat Özden’i takımın başına getirdi.
  Hedefi olan bir takımın başında bulunmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Teknik Direktör Talat Özden, “Adıyaman Türkiye liglerinde mazisi olan bir takım. Adıyaman’ı temsil eden bir takımın daha üst liglerde mücadele etmesi en büyük arzumuzdur. Bu bakımdan Adıyaman 1954 Spor Kulübü hedefi olan bir takım ve görev aldığımız süre içerisinde tek hedefimiz öncelikle bu takımı 3. Lige çıkarmaktır. Kulüp başkanımız Hüseyin Koç’un çabasıyla iyi bir ekip oluşturulmuş durumda. Takım içerisinde yakın tanıdığım sporcu arkadaşlarımız var bu bakımdan takıma çok yabancı kalmayacağım. Gelir gelmez çalışmalarımıza başladık. Önümüzde deplasmanda oynayacağımız Şehit Kamil maçı var ve bu maçı kazanıp iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. 14 yıl profesyonel geçmişim var. 8 Yıldır Teknik Direktörlük yapmaktayım. Daha önce Körfez Spor Kulübünde görev aldım ve amatörden aldığımız takımı önce 3. Lige ardından da 2. Lige taşımayı başardık. İnşallah aynı başarıyı burada da gösterip taraftarımızın da desteğiyle inşallah bu takımı 3. Lige taşıyacağız.” Dedi.
  Kulüp olarak takımın başarısı için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Adıyaman 1954 Spor kulübü başkanı Hüseyin Koç ise şöyle konuştu:

  “Bilindiği üzere sezonun ilk maçında kendi sahamızda almış olduğumuz yenilginin ardından takımın başında bulunan Ali Nail Durmuş hocamız görevinden istifa etti. Bizde yönetim olarak yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Talat Özden hocamızla anlaşmaya vardık. Kendisi özellikle Körfez Spor Kulübünde büyük başarılara imza atmıştır. Amatör ligden aldığı takımı önce 3. Lige ardından da 2. Lige çıkarmıştır. İnşallah aynı başarıyı burada da gösterip, takımımızı üst lige taşımak için elinden geleni yapacağına inancımız tamdır. Allah hayırlı uğurlu eylesin. Önümüzde deplasmanda oynayacağımız Şehit Kamil Belediyespor maçı var ve bu maçı kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz”
  Pazar günü deplasmanda Şehit Kamil Belediyespor ile karşılaşacak olan Adıyaman 1954 Spor kulübü yaptığı antrenmanla maç hazırlıklarına devam ediyor.

  PHA

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz