Voleybol Aday Hakem Kursu Sona Erdi

  0
  75

  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Voleybol Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Voleybol Aday Hakem Kursu başarıyla tamamlandı.
  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda Türkiye Voleybol Federasyon Başkanlığının 2013 – 2014 yılı faaliyet programında yer alan ve beş gün süren “Voleybol Aday Hakem Kursu” eğitmen Aziz Yener ve Ahmet Keten nezaretinde 45 kursiyerin katılımıyla verilen eğitim tamamlandı. Kursun başarıyla tamamlandığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor Adıyaman İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Açılan kurslarda amacımız spor alanında ihtiyaç duyulan nitelikli hakemler yetiştirerek, spor faaliyetlerinin geniş kitlelere yayılmasını sağlamak. Hakemlik belgesi alan kişilerin bundan sonra yapılan müsabakalar da görev alabilecek” dedi.
  Bağcı, Voleybol Hakem Kursuna katılımlarından dolayı kursiyerlere teşekkür ederek spor yaşamlarında başarılar diledi. Bağcı, Voleybol Federasyonu Merkez Hakem Kurul Üyesi Aziz Yener ve Doktor Ahmet Keten’e katkılarından dolayı Nemrut Heykeli verdi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz