Vali Demirtaş’tan Muay Thai Dünya Şampiyonuna Ödül

  0
  82

  30 Nisan-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Malezya’nın Langkawi kentinde düzenlenen Muay Thai Dünya Şampiyonasında rakiplerini mağlup ederek Dünya Şampiyonu olan Adıyamanlı sporcu Arif Özdemir şampiyonluk sevincini Vali Mahmut Demirtaş’la paylaştı.
  Muay Thai Dünya Şampiyonu Arif Özdemir ve Gençlik Hizmetleri, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı ve antrenörleri makamında kabul eden Vali Mahmut Demirtaş, Muay Thai Dünya Şampiyonu Arif Özdemir’i tebrik etti.
  2014 Dünya Muay Thai Şampiyonası 101 ülkeden 1000’den fazla sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Muay Thai Dünya Şampiyonasına Adıyaman’dan Arif Özdemir 57 Kg Yıldızlar kategorisinde katılarak dünya şampiyonu oldu.
  Vali Mahmut Demirtaş, sporcunun başarısının mutluluk ve gurur verici olduğunu belirterek, “Yapılan müsabakalar sonucunda sporcumuz tüm rakiplerine üstünlük sağlayarak Dünya Şampiyonu unvanını almış ve şanlı bayrağımızı Malezya’da bütün dünya sporcularının huzurunda dalgalandırmıştır. Sporcumuzun bu başarısı ilimiz ve ülkemiz için mutluluk ve gurur vericidir. Sporcumuzu yetiştiren antrenörüne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
  Arif Özdemir ise, müsabakalar öncesi hocalar tarafından verilen programları disiplinli bir şekilde uyguladığını ifade ederek, “Bu başarının sağlanmasında bizlere her anlamda maddi ve manevi destek veren Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş’a teşekkür ediyorum” dedi.
  Vali Demirtaş, Dünya Muay Thai Şampiyonu Arif Özdemir’i Cumhuriyet Altını ile ödüllendirerek, başarılarının devamını diledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz