Vali Demirtaş, OSB’de İncelemelerde Bulundu

  0
  626

  Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunarak, Adıyaman’da istihdamın ve yatırımların artırılması için çaba sarf ettiklerini belirtti.

   

  OSB’ye gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında işadamı Necati yaprak’a ait Çuval Fabrikasında incelemelerde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, işletmenin kapasitesi ve ürettiği ürünlerle ilgili fabrika sahibinden bilgi aldı.

  Fabrika Sahibi Necati Yaprak, Dünyada en son kullanılan teknolojik makinelerle müşterinin isteğine bağlı olarak her çeşit renk ve ebatta çuval ürettiklerini belirterek, yılda yaklaşık 85 milyon adet çuval’ı yurt içi ve yurt dışına ihraç ettiklerini ifade etti.

  Çuval Fabrikasını gezen Vali Mahmut Demirtaş ise, fabrika sahibinin verdiği bilgilerin ilimizin sanayisi için memnuniyet verici olduğunu belirterek, işletmemiz ülkemiz ekonomisine katkı sağlamanın yanında ilimizde de istihdam imkanı yaratmaktadır. Yatırım açısından ilimizin bir çok avantajları bulunmaktadır. Adıyaman’a yatırım yapmak isteyen herkese kapımız açık. Biz elimizden geleni yapmaya hazırız. Yeter ki, yatırımcı Adıyaman’a gelsin”dedi.osb_inceleme_2

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz