TÜFAD Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Antalya’da Toplandı

0
62

Türkiye futbol antrenörler derneği Genel Merkez Yönetim kurulu Ve şube başkanlar toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi.

Antalya Xanadu otel de gerçekleştirilen toplantıya katılan TÜFAD Adıyaman Şube Başkanı Yılmaz Aslan; “TÜFAD şube başkanları toplantısı uzun bir aradan sonra gerçekleşti.

Toplantıda 25. Genel merkez Genel kurulunun değerlendirilmesi, görev dağılımları, Antrenör eğitim programlarının değerlendirilmesi, Güncellenmiş Otomasyon sisteminin tanıtılması ve 7. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği faaliyetinin değerlendirilmesi ele alındı.Bu toplantıda özellikle birbirinden değerli TÜFAD genel merkez yönetim kurulu üyeleri ve Şube başkanlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. İlimizde faaliyetini sürdürdüğümüz TÜFAD şubemizin çalışmaları ve yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz “Sürekli ve zorunlu antrenör eğitim ve gelişim seminerleri” ile ilgili paylaşımlarda bulunduk. Yakın zamanda başlayan antrenör eğitim programları ile ilgili ilimizde antrenör eğitim programı gerçekleşmesi noktasında talepte bulunduk. İnşallah ilimizde bir antrenör eğitim programı gerçekleştirmek istiyoruz. Ayrıca illerde tespit edilen yetenekli sporcularla ilgili “geleceğin yıldızları futbol şenliği” ile ilgilide hazırlıklar yapılmaktadır. İleriki tarihlerde bizde ilimizden yetenekli çocuklarla bu şenliğe katılım sağlayacağız inşallah. İki gün süren toplantı faydalı ve verimli bir şekilde tamamlandı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz