Park Hospital Hastane Yöneticisi Dr. Alagöz; “Acil Servis Hizmetlerimiz Ücretsizdir”

  0
  161

  Adıyaman Özel Park Hospital Hastane Yöneticisi Uzman Dr. Gürkan Alagöz, hastane olarak acil servis hizmetlerinden ücret almadıklarını söyledi.

  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Alagöz; “Bölgemizde yanlış bir algının olduğuna dikkat çekmek istiyorum. Acil servis hizmetleri ücretsizdir. Acil servise müracaat eden bütün hastalara sağlık güvencesi sorulmadan hizmet verilmesi gerekmektedir. Bu sağlık bakanlığının ve başbakanlık genelgeleri ile belli olan kurallardır. Bizim hastanemizde acil servis hizmetlerini ücretsiz olduğunu özellikle vurgulamak istiyorum. Yeni yönetim ve yeni hastanemiz ile Sağlığın Gözdesi Park Hospital sloganı ile yola çıkmış bulunmaktayız. Hastanemizde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak ana amacımızdır” dedi.

  Hastane olarak sadece Adıyaman halkına değil bütün bölgeye hitap etmek adına çaba sarf ettiklerini ifade eden Dr. Alagöz; “Acil servisimiz deneyimli kadrosu, alt yapısı ve teknolojik donanımı ile yılın her günü 24 saat aynı standarttaki hizmet kalitesi ile çalışmaktadır. Acil servis hekimleri tarafından değerlendirilen hastalarımız için tedavi süresince görev alabilecek diğer uzmanlık dallarından hekimler davet edilmektedir. Kritik durumdaki hastalara derhal müdahale imkanı sağlayan  resusitasyon  ve müdahale odası, tamamen acil servisin hizmetinde olan ameliyathane ve acil asansörü mevcuttur. Acil servisimizde özel olarak düzenlenmiş olan tam donanımlı ambulansımız bulunmaktadır.Ambulansta merkezi portabl aspirasyon üniteleri, oksijen sistemleri, monitör, defibrilatör, EKG, respiratör ve travmalı hastalar için her türlü alet kullanılabilmektedir.” Şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz