Nesih Çiftçi İçin Veda Yemeği Verildi

  0
  440

  Adıyaman’ın Kahta ilçesinde 9 yıldır görev yapan ve tayini çıkan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nesih Çiftçi onuruna yemek verildi.
  Kahta Kaymakamlığı tarafından Atatürk Baraj Gölü kıyısındaki bir restoranda verilen yemeğe ilçede bulunan tüm kurum amirleri ve Kahta Kaymakamı Metin Esen katıldı. Yemek sonrası Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne spor denetçisi olarak atanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nesih Çiftçi’ye Kaymakam Metin Esen tarafından ilçe sporuna yaptığı katkılardan dolayı teşekkür belgesi verildi.
  Teşekkür belgesi takdim ederken bir konuşma yapan Kaymakam Metin Esen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nesih Çiftçi’nin ilçe sporuna çok büyük hizmetler yaptığını, bir çok personelle yapılabilecek hizmetleri oluşturduğu kadroyla başardığını ifade etti.
  Esen, “Kahta’da görev yaptığı sürece sporda gözle görülür bir gelişme yaşadı. Kendisi çıtayı yüksekte bırakıp gidiyor. Onun yerine gelecek arkadaşımızın işi gerçekten çok zor. Bu çıtayı daha da yükseğe çıkarmak zorunda. Kendisini yaptığı hizmetlerden dolayı kutluyorum” dedi.
  Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nesih Çiftçi ise “Başta Sayın Kaymakamımız Metin Esen ve Belediye Başkanımız Yusuf Turanlı olmak üzere bir çok kurum bana destek oldu. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Yıllardır burada görev yaptım. Elimden geleni en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Sporda bir çok başarıya imza attık. İl genelinde, bölgede ve Türkiye genelinde başarılar yakaladık. Buradaki başarılar sadece benle alakalı değildir. Her kademedeki arkadaşımızın bunda büyük emeği var. Özellikle okul yöneticileri fedakarca çalışıp bu başarılara katkı sundular. Burayı çok özleyeceğim. İnşallah ilerde yine burada çalışma imkanım olur” dedi.AW000192

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz