MÜSİAD’dan Vali Demirtaş’a Ziyaret

  0
  501

  MÜSİAD Adıyaman şubesi yönetimi, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, Adıyaman sanayisinin gelişimiyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şubesi Başkanı Şerif Yıldırım, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, Adıyaman sanayisi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

  Valilik makamında gerçekleşen ziyarette konuşan MÜSİAD Şube Başkanı Şerif Yıldırım, Adıyaman’ın kalkınmasının öncelikle sanayi, tarım ve turizm ile olacağını, sanayi anlamında da ortaya çıkan problemlerden dolayı, her zaman yanlarında gördükleri Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret ettiklerini dile getirdi. Adıyaman’da sanayinin daha da gelişmesi için Vali Demirtaş ile görüş alışverişinde bulunduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Yıldırım, verdiği desteklerden dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mahmut Demirtaş ise MÜSİAD’ın Adıyaman’da kurulduğu günden bu yana ilin sanayisine ciddi katkılar sunduğunu dile getirdi. MÜSİAD’ın bu çabasına teşekkür eden Vali Demirtaş, sorunların ortadan kalkması için her zaman Adıyaman sanayicisinin yanında olduklarını belirtti ve MÜSİAD heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.M+£S¦-AD VAL¦- Z¦-YARET¦- (5)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz