Karayalçın, Adıyaman’da Seçim Çalışmalarına Katıldı

  0
  51

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Adıyaman Teşkilat Denetmeni Murat Karayalçın, Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek turları kapsamında Adıyaman’a geldi. 
  Seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’a gelen Karayalçın’ı CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ve partililer, Karayalçın’ı Adıyaman Havalimanından karşıladı. Karayalçın, partililer tarafından yapılan karşılamanın ardından partililer ile beraber, Adıyaman’da, faaliyet gösteren bir otele geçerek burada bir basın açıklaması düzenledi. Düzenlenen basın açıklamasında bir koşma yapan CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, “Sayın Murat Karayalçın, seçimden dolayı ilimizde bulunmaktadır. 10 Ağustos Türkiye’nin gerçekten kaderini yazacağı, yeniden çizeceği karanlık bir Türkiye’mi yoksa aydınlık bir Türkiye’mi kararının verileceği bir seçim. Ben Sayın Murat Karayalçın’ın Adıyaman’da, bizlerle beraber bulunmasından mutluluk duyuyor kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
  Daha sonra konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Adıyaman Teşkilat Denetmeni Murat Karayalçın, Adıyaman’a, seçim çalışmalarından dolayı geldiğini ve seçim çalışmalarının hız kazandığını belirttti. 

  AW159748

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz