Karate Türkiye Şampiyonu Adıyaman’dan

  0
  516

  Türkiye Karate Federasyonu Başkanlığı’nın 26-29 Aralık 2013 tarihleri arasında Düzce’de düzenlediği Türkiye Veteranlar Büyükler ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri’ne katılan Adıyamanlı karateciler madalya ile döndü.
  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Düzce ilinde yapılan şampiyonaya Adıyaman’dan katılan 1 antrenör 3 sporcunun madalya ile döndüğünü söyledi.
  Veteranlar ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’na katılan ve madalya alarak sporcuların Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil ettiklerini belirten Bağcı, “Son birkaç yıl içersinde hocalarımızın büyük özveri ve gayretleriyle yetişen Adıyamanlı karatecilerimizin bu gün Türkiye Şampiyonu olarak madalyalar alması hepimizi gururlandırıyor. Türkiye genelinde birçok ilden yüzlerce sporcunun kıyasıya birincilik için yarıştığını düşünecek olursak Adıyaman’dan 51 yaş üstü Veteranlar Bahri Erşahin Türkiye Birincisi ve Abuzer Akan Türkiye Üçüncülüğünü ilimizin başarısını somut olarak ortaya koymaktadır. Ben madalya alan karate sporcularımızı ve Antrenörümüz Musa Tepeyi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz