İşitme Engelli Sporcuların Başarısı

  0
  45

  Türkiye İşitme Engelliler Basketbol Şampiyonasında üçüncü olan Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü Basketbol Takımı Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, üçüncülük kupasını takdim edip şampiyonluk sevincini paylaştı. 
  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından organize edilen ve 2-6 Haziran 2014 tarihleri arasında Samsun’un Bafra ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye İşitme Engelliler Basketbol Şampiyonasında üçüncü olan Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü Basketbol Takımı Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.
  Valilik toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete Adıyaman İşitme Engelliler Spor Kulubü Başkanı Mahmut Zafer Taştan, kulup yöneticileri Ali Ersoy, H. Yusuf Poyraz, Murat Güler ile takım tercümanları Yusuf Türker Bulut, Murat Sezgin ve işitme engelli sporcular katıldı.
  Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek üçüncülük kupasını takdim eden İşitme Engelliler Basketbol Takımının yöneticileri, Valiliğin verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini illettiler.
  Vali Mahmut Demirtaş ise, işitme engelli sporcuların başarısının gurur verici olduğunu belirterek,“İşitme Engelli Sporcularımız Samsun’un Bafra ilçesinde yapılan Türkiye İşitme Engelliler Basketbol Şampiyonası finallerinde Türkiye üçüncüsü oldu. Gençlerimiz bizlere azmin zaferini gösterdiler. Tüm sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Bundan sonra işitme engelli sporcularımızla daha sık bir araya geleceğiz. Önümüzdeki günlerde Antalya kampına gidecek olan sporcularımıza bizlerde Valilik olarak imkânlarımız ölçüsünde yardımcı olacağız. İşitme Engelli sporcularımızın bundan sonraki organizasyonlarda da başarılı sonuçlar elde edeceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz