Hemşehrimiz Karababa, KOM Daire Başkanlığına atandı

  0
  508

  Hemşehrimiz Hacı Yusuf Karababa, Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığına atandı.

  ÖZEL HABERRR

  Sabah saatlerinde yapılan atamalarla 13 daire başkanı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı değiştirildi.

  Emniyet Genel Müdürlüğünde Teftiş Kurulu Başkanlığı, Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı, Siber Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı, Terörle Mücadele Dairesi Başkanlığı, Asayiş Dairesi Başkanlığı, Güvenlik Dairesi Başkanlığı, Kriminal Dairesi Başkanlığı, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı, Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı, Haberleşme Dairesi Başkanlığı, Koruma Dairesi Başkanlığı, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı iie Arşiv ve Dökümantasyon Dairesi Başkanlığına atamalar yapıldı.

  Teftiş Kurulu Başkanlığı kadrosunda Başmüfettiş olarak görevli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Teftiş Kurulu Başkanlığına atandı. Özel Güvenlik Dairesi Başkanı 1.Sınıf Emniyet Müdürü Hacı Yusuf  Karababa, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığına getirildi.

  EGM

  Daha önce  Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı yapan hemşehrimiz Karababa’ya Adıyaman Duruş Gazetesi ve www.haberadiyaman.com.tr olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz