Genç Girişimciden Büyük Yatarım

  0
  198

  Bol çeşit ve Kaliteli ürünleri bünyesinde buluşturan Ayakkabı Dünyası Pabuçkolik Mağazasının çok sayıda davetlinin katılımı ve dualarla açılışı gerçekleştirildi.

  Düzenlenen açılış törenine Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, ATSO Başkanı Mustafa Uslu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu ve çok sayıda davetli katıldı.

   

  Adıyaman’da bir ilke imza atan genç girişimci Kenan Dicle’yi tebrik ettiğini belirten Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş; “Adıyaman ili hızla büyüyen ve gelişen bir il. Gerçekten Adıyaman için güzel bir ayakkabı mağazası. Her çeşidin olduğu örnek, büyük bir mağaza. Bu tür mağazaların artırılmasını diliyorum. Kenan bey çok genç olmasına rağmen bu mağazayı açtı. Bu kendisinin vizyon sahibi biri olduğunu gösteriyor. Adıyaman’da ilk defa böyle büyük bir ayakkabı mağazanın açılışı yapılıyor. Kendilerini tebrik ediyorum, bol kazançlar diliyorum.” Dedi.

   

  İlin belediye başkanı olarak bu tür yatırımlardan büyük mutluluk duyduğunu belirten Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan; “Sürekli büyümekte, güzelleşmekte olan Adıyaman’ımıza bölgemizde hatırı sayılır mağazaları aratmayacak bir ayakkabı mağazasının açılışını yapıyoruz. Bu mağazanın açılmasına öncülük eden mağaza sahibi Kenan Dicle kardeşimi tebrik ediyorum. Gençlerin ufku açık, geleceği çok iyi okuyorlar. Bu mekan Atatürk  bulvarı üzerinde. Hem üniversiteye yakın, hem şehrin giriş ve çıkış istikametinde. Adıyaman’da bu büyüklükte ilk defa böyle bir ayakkabı mağazasının açılışını yaptık. Bunlar marka mağazalar olacaklar. Böyle mağazalar kente prestij ve kimlik kazandırır. Kendilerini tebrik ediyorum. Allah emeklerini boşa vermesin diyorum” dedi.

  İle yeni büyük ve modern mağazanın açılmasından gurur duyduğunu ifade eden ATSO Başkanı Mustafa Uslu; “Sözde piyasanın kötü olduğu, ekonominin iyi olmadığı dönemlerde böyle güzide iş yerlerinin açılmış olması bizleri sevindirmektedir. Böyle yerlerin genç girişimciler tarafından açılması ikinci kez sevindiriyor. Ticaret ve Sanayi odasını temsil eden biri olarak aynı zamanda sanayici biri olarak bizleri daha çok sevindiriyor. Türk milleti zoru başaranı bir millettir. Biz istersek krizlerde de iş yeri açarız. Biz istersek dünya ekonomisinin kötü gittiği zamanlarda da bu işi yaparız ve başarırız. Kenan Dicle kardeşimizi bu anlamda böyle güzel, büyük bir ayakkabı mağazası açmasından dolayı tebrik ediyorum. İlimize yakışır bir mağazayı hizmete açmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum, Allah bol kazançlar nasip etsin” dedi.

  Hızla gelişen ve büyüyen Adıyaman’a bu tür işletmelerin açılmasının artık kaçınılmaz olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu; “Bu işletme kentimizin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan AVM’ler için bir basamaktır. Bu işletme bana göre diğer büyük işletmelere ve yatırımcılara da öncülük edecektir. Bu vesileyle bu genç ve cesur girişimci kardeşimizi tebrik ediyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

  Adıyaman’a güzel bir mekan kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Pabuçkolik Mağazası Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Dicle; “Uzun yıllardır ayakkabı sektöründe hizmet vermekteyiz. İlimizin gelişen bu bölgesinde geniş bir mekanda çok sayıda markayı binlerce ürün çeşidini bir çatı altında toplayıp halkamızın hizmetine açtık. Bu anlamlı günde açılışımızı onurlandıran başta sayın Valimiz Mahmut Demirtaş’a, Belediye Başkanımız Necip Büyükaslan’a, İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner’e, ATSO Başkanımız Mustafa Uslu’ya, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu’ya, CHP Belediye Başkanı Adayı Zeynal Bakır’a, Çiçek ve Çelenk Gönderen bütün herkese, dost, akraba ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Adıyaman halkını mağazamıza bekliyoruz” dedi.

   PABU+çKOL¦-K A+çILDI (13)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz