Fatih Erbakan Salı günü Besni’de

0
66

Sümer: Tüm Türkiye’de esmeye devam eden Refah rüzgarı Besni’de fırtınaya döndü.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimde Yeniden Refah Partisi’nden Besni Belediye Başkan adayı olan İsmail Sümer, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın 5 Mart Salı Günü 14.30’da Besni’ye gelerek seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştireceğini söyledi.

ERBAKAN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ AÇACAK

Yapılacak olan yerel seçim Öncesi 5 Mart Salı günü Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erkan Besni’ye gelerek seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştirerek halka hitap edecek. Genel Başkan Erbakan’ın Besni Ziyaretlerini değerlendiren Belediye Başkan Adayı İsmail Sümer; “Tüm Türkiye’de esmeye devam eden Yeniden Refah İlçemizde fırtınaya dönüşmüş durumdadır” dedi.

Konuyla İlgili gazetemize konuşan İsmail Sümer; “Malumunuz bir ay kadar sonra bir seçim dönemi yaşayacağız. Bu kapsamda çalışmalarımın aralıksız sürdürürken vatandaşlarımın bize gösterdiği teveccühleri gözlemliyoruz. Sayın Erbakan’ı kendisine yakışır bir şekilde karşılama için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

SÜMER: BU SEÇİM HALKIN İRADESİNİ HİÇE SAYANLARA KARŞI BİR DİK DURUŞ OLACAKTIR
İsmail Sümer şöyle devam etti; “Bu seçim Besni’mizin geleceği açısından dönüm noktasıdır”. Bu halkın iradesini hiçe sayanlara karşı bir dik duruş olacaktır. Besni’nin siyasi kaderiyle oynamak İsteyenlere karşı halkımın en güzel cevabi sandıkta verecektir. Yine bu seçimde halkımız Besni’yi Adıyaman’da yönetmeye kırmızı kart göstererek gereken cevabı verecektir Şimdi artık ‘Bismillah’ deme zamanıdır. Besni’miz üzerinde oynanan oyunlara ‘HAYIR”‘ demek ve Besni halkına bu dayatmacı zihniyetten kurtarma şimdi halkın üstün bu tüm halkımızı genel başkanımız Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan seçim koordinasyon merkezimizin açılışına tüm halkımızı davet ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz