Cumhuriyet Mahallesi’nde Serpil Ateş Korkmaz Muhtar adaylığını açıkladı

  0
  416

  Adaylık konuşması yapan üniversite mezunu, Evli ve 2 çocuk annesi Serpil Ateş Korkmaz, mahallenin sorunlarını hatırlattı.

  GELECEĞİ DAHA GÜZEL MAHALLE İÇİN

  Muhtar Adayı Korkmaz , “Azim ve inançla geleceği daha güzel bir mahalle için” sloganı ile yola çıktığını vurgulayarak, “azmimi hizmet anlamında değerlendirme günüdür. Gücüm, sizlerden gelen destek ve bu desteğe olan saygımdır” diye konuştu. Mahallenin eksiklerini ve sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Korkmaz, bu sorunların çözümünde, herkesin katkı sağlaması için katılımcı bir yönetim anlayışıyla, mahalleli ve muhtarlığı kucaklaştırmak istediğini ifade etti.

  “MUHTARLIK SİYASET ÜSTÜDÜR”

  “Muhtarlık siyaset üstü bir kurumdur. Halk arasında muhtarın siyaseti olmaz derler doğrudur” diye konuşan Korkmaz, muhtar seçildiği takdirde asla ayrımcılık yapılmayacağını söyledi. Muhtarlığa gelen bilgilerin hemen halkla paylaşılacağını belirten Korkmaz , “Belediyemiz ile uyum içerisinde mahallemizin sorunlarına çözüm olmaları zeminini geliştirecek bir ortam yaratacağız” dedi.

  “AMAÇ YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK”

  “Güler yüzlü ve bilgi birikimli bir ekiple insan haklarına saygılı, sizin derdiniz bizim derdimiz anlayışıyla, şeffaf bir yönetimle hedefimiz; çocuklarımıza, temiz, düzenli ve yaşanılabilir bir mahalle bırakmak için hizmet vermektir” diyen Serpil Korkmaz  mahallenin yaşam kalitesini arttırmak için bütün mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz