CHP Heyetinden Başkan Büyükaslan’a Ziyaret

  0
  493

  CHP Adıyaman Belediye Başkan adayı Zeynel Bakır Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan’ı ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

  Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Adayı Bakır’a, CHP İl Başkanı Bilal Doğan ile Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş eşlik etti. Ziyaretle ilgili duygularını paylaşan Bakır; “Başkan Büyükaslan’a nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum. Yoğun olmasına rağmen randevumuza olumlu cevap verdi. Kendisi elbette halen bizim başkanımız, gönlümüzün başkanı. Kamuoyunun arkasından ne kadar güzel şeyler söylediğine tanık oluyoruz. Buda bizi sevindiriyor. Belediye başkanımızı ziyaret etme noktasında onur duyuyoruz. Biz seçim çalışmalarına başladık. Önce Sayın Valimizle görüştük, akabinde Sayın Başkanımızla bir araya geldik. Bu bir seçim çalışmasıdır. Hayır duasını almaya geldik. Bize önerileri varsa onu almaya geldik. Epey görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

  Daha sonra söz alan CHP İl Başkanı Bilal Doğan; “Bizi kabul buyurduğu için öncelikle Sayın Belediye Başkanı’na nezaketinden dolayı teşekkür ediyoruz. Önümüzde bir seçim süreci var. CHP olarak bu seçimlere ciddi hazırlanıyoruz. Sayın Necip Büyükaslan’ın bıraktığı yerden devam etmek, yaptığı hizmetlerin üzerine yeni hizmetler yapmak için yola çıktık. Bugün kendisine nezaket ziyaretinde bulunduk. Adıyaman’a 10 yıl boyunca hizmet etti. Hizmetleri noktasında kendisine teşekkür ediyoruz.

  Yola çıktığımız günden beri ‘söz konusu Adıyaman’sa gerisi teferruattır’ dedik. Esas davamız Adıyaman davasıdır. Bu konuda Sayın Necip Büyükaslan’ın yaptığı projelerde her zaman yanında durduk. Adıyaman adına atılan her olumlu adımı destekledik. En son etkinlikleri olan Atıksu Arıtma Tesisi’nin temel atma törenine bizler de katıldık. Adıyaman’ın güzelliği buradadır. Rekabet, elbette siyasi hayatın içinde olacaktır. Siyasi partiler hizmet yarışı içindedirler. Farklı kulvarlarda mücadele etsek de ortak amacımız Adıyaman’dır. Bugüne kadar Adıyaman için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra Allah nasip ederse adayımız Zeynel Bakır Belediye Başkanı olursa bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istediğimizi belirtmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

  Ziyaretle ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan ise şunları söyledi:

  “CHP Belediye Başkan Adayı Zeynel Bakır, beraberindeki heyetle birlikte bize bir nezaket ziyaretinde bulunmaktadırlar. Ziyaretlerinden dolayı duymuş olduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Tabi bu Adıyaman’ımızın güzel olan tarafıdır. Hepimiz Adıyaman bilinciyle birbirimize gereken saygıyı, nezaketi gösteriyoruz. Bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz, bu nezaket ve samimiyet kuralları içerisinde.

  Bugün itibariyle CHP Adıyaman Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarına başlayan Zeynel Bakır kardeşimize başarılar diliyorum. Kendisiyle birlikte çalıştık. Çünkü kendisi 20 yıldır Adıyaman İnşaat Odası Başkanlığını yürütmektedir. Bende 10 yıldır Belediye Başkanıyım. Dolayısıyla 10 yıldır meslek ve konum itibariyle birlikte çalışmaktayız. Bu süre zarfında kendisinden memnunuz. İnşaat Odası olarak, Adıyaman için vermiş oldukları projeleri her zaman değerlendirmişizdir. Diyaloglarımız her zaman devam etmiştir. Fikri, zikri mezhebi ne olursa olsun bütün Adıyamanlılarla diyaloglarımız devam etmiştir. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Hakkımızda hayırlı olan ne ise Cenab-ı Allah onu nasip etsin. Ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”

  VKZ_0422VKZ_0428

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz