Belediye başkan Adayı Bakır: “Adıyaman’ın Kaybedecek Zamanı Yok”

  0
  401

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Adıyaman İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
  CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte SGK Adıyaman İl Müdürlüğünde çalışan personel ve kuruma işlerini yaptırmak için gelen vatandaşlarla sohbet eden Bakır, Sosyal Güvenlik Kurumunun insanın hayatının her döneminde yer aldığını belirtti. CHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır; yaklaşan seçimler öncesi bu kurumda çalışan arkadaşları ziyaret ederek sorunlarını dinlediklerini belirterek şöyle konuştu: “Hem de nasıl bir belediye başkanı istiyorlar onu dinleme imkânı bulduk. Seçimlerde bize oy versin vermesin her insanımızın fikir ve düşüncesi bizim için çok önemli ve değerlidir. Biz de vatandaşlarımızın ayağına giderek seçtikleri takdirde nasıl bir belediye başkanı olacağımızı anlatma imkânı buluyoruz.”
  Adıyaman’ın kaybedecek zamanı olmadığını belirten Bakır; sözlerini şöyle tamamladı: “İlimizin artık kaybedecek lüksü ve zamanı yok. Bu geri kalmışlığa dur demenin zamanı gelmiştir. Ben inanıyorum ki, insanımız da bunun farkında ve bu seçimde dur diyecek. Allah nasip eder milletimiz de teveccüh gösterirse bir gün bile o koltukta boş oturmayacağımızı görecekler.”AW000180

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz