Başkan Turanlı’dan Hasan Taşar’a Ziyaret

0
142

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı İstanbul’da yaşayan Adıyamanlı hayırsever Avukat Hasan Taşar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Avukat Hasan Taşar ve ailesinin hayır hizmetleri konusunda yaptıklarının takdire şayan olduğunu dile getiren Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı; “Uzun yıllardır kendisi İstanbul’da olmasına rağmen gönlünün hala Adıyaman için atan Hasan ağabeyimizi yürekten kutluyorum. Adıyaman’da yaptırmış olduğu iki okulumuzun yanı sıra özellikle engelli kardeşlerimize yapmış oldukları yardımları takdirle izliyoruz. İstanbul’da düzenlenecek olan Adıyaman tanıtım günleri vesilesiyle İstanbul’a geldik ve bu vesileyle Hasan ağabeyimizi ziyaret ettik, hasret giderdik. Göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı kendilerine teşekkür ederim, Rabbim sağlıklı uzun ömürler nasip eylesin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden hayırsever işadamı Avukat Hasan Taşar; “Sosyal medya üzerinden takip ettiğimiz ve Kahtalı hemşehrilerimizden edindiğimiz bilgilere göre Belediye başkanlığı görevine geldiği günden bu yana Yusuf başkanımız Kahta ilçemizde güzel hizmetler yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Kendisini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Bugün bizlere nezaket ziyaretinde bulundu hasret giderdik kendisine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz