Başkan Fırat’tan Sporculara Ziyaret

  0
  56

  Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, AK Parti MKYK Y. Üyesi Mustafa Alkayış  ve beraberindeki heyet Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren sporcuları ziyaret ederek il müdür vekili Fevzi Bener’den tesisler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

  Teşkilat olarak yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını ifade eden başkan Fırat, 10 Ağustos tarihine kadar çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, ziyaretlerle ilgili şunları söyledi; “10 Ağustos tarihi ülkemiz adına çok milat sayılacak bir gün. O nedenle sayın başbakanımızın adaylığını açıklamasından bu güne sayın vekillerimiz ve il teşkilatı olarak bizler gece gündüz demeden gerek merkezde, ilçelerimizde, köylerimizde seçim çalışmalarımızı sürdürdük.  Bunların yanı sıra sivil toplum kuruluşlarımızı, kamu kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ettik.  Bugünde ilimizde farklı branşlarda  faaliyetini sürdüren sporcu kardeşlerimizi  ve onları yetiştiren değerli hoclarıyla bir araya geldik. Onların çalışmalarını yerinde gördük. İlimizde son yıllarda farklı branşlarda sporcularımız boy göstermeye başladı.  Özellikle Eskrim ve Kick Boks branşlarında ilimiz güzel başarılar elde etti. Milli takım düzeyine ulaşan sporcularımız var. Dünya şampiyonası, Avrupa şampiyonasına katılan sporcularımız var. Bunları görmek bizleri çok mutlu ediyor. Yakın bir zamanda ilimizde sporcu fabrikası kurulacak ve her geçen gün farklı branşlarda başarılı sporcularımızın sayısı artacaktır. Bu vesileyle ben sporcu kardeşlerimize ve onları büyük bir özveri ile hazırlayan değerli hocalarına teşekkür ediyorum” dedi.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kick Boks Güneydoğu Koordinatörü ve Adıyaman İl Temsilcisi Haluk Erdoğan Haluk Erdoğan; “İmkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Son yıllarda Kick-Boks branşında ilimiz sporcuları adından söz ettirmeye başladılar. Elde edilen başarılar bizleri olduğu kadar, sporcu kardeşlerimizi de çok mutlu etmekte, çalışma şevkimizi bir kat daha artırmaktadır. İmkanların daha iyileştirilmesi adına, sporcu kardeşlerimizin aha iyi ortamlarda çalışmalarını sürdürmesi adına ilimizde yapımı devam eden tesis inşaatları var ve bunlar bittiğinde daha güzel çalışma ortamlarına kavuşacağız. Bu vesileyle bizlere her konuda her zaman destek olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Bağcı’ya ve bugün bizleri ziyaret eden AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyete şahsım ve sporcularım adına teşekkür ediyorum” dedi.

  Ziyaret sonunda Kick Boks Güneydoğu Koordinatörü ve Adıyaman İl Temsilcisi Haluk Erdoğan günün anısına AK Parti İl Başkanı Halil Fırat’a bir plaket takdim etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz