Başhekim Polat: “İnsan Sağlığı En Önemli Önceliğimiz”

  0
  186

  Samsat İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yakip Taş, insan sağlığının en önemli öncelik olduğunu belirterek, vatandaşların daha iyi bir sağlık hizmeti almaları için bütün imkanların kullanıldığını belirtti.
  Kalite standartlarının yükseltilmesi için yeni düzenlemelerin yapıldığını kaydeden Polat, öncelikle acil servis ünitesinin yeniden düzenlendiğini, erkek ve bayan gözlem odalarının yenilendiğini, kalp hastalıklarında erken teşhis ve tedavi olabilmeleri için laboratuarın güçlendirildiğini belirtti.
  Polat, “Hastane giriş bölümünün üzerinin kapatarak, gelen vatandaşları yönlendirmek için danışma bölümü oluşturduk. Çalışan personel, hasta hakları ve güvenliği için hastane içerisine ve dışarısına 12 adet kapalı devre kamera sistemi kurduk. Bunun dışında 4 adet güvenlik personelimiz göreve başladı. Hastane bahçesinde bulunan kamelyayı yemekhane olarak yeniden düzenledik. Acil servis ile laboratuar ünitelerimizi güçlendirerek yeniden dizayn ettik. Çünkü vatandaşlarımızın sağlığı bizim en önemli önceliğimizdir. Bu anlamda hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağız” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz