Başarılı Esnaflara Plaket Verildi

  0
  499

  Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (ESOB) geleneksel hale getirdiği yılın başarılı esnafına ödülleri verildi.
  Adıyaman ESOB tarafından geleneksel hale getirilen yılın en başarılı esnafı bu kez Gölbaşı’nda plaketle ödüllendirildi. Esnaflık süresi içerisinde yaptıkları iş ve faaliyetlerden dolayı ESOB tarafından hazırlanarak, takdim edilen onur belgeleri ESOB Başkanı Mustafa Salman tarafından verildi.
  Bayan Kuaförü Saadet Özcan, Fotoğrafçı Şahin İrendeli ve Terzi Şevket Özdemir üstün başarı belgesi almaya hak kazandı.
  Ödül töreninde bir konuşma yapan ESOB Başkanı Mustafa Salman, “Ahilik Haftası’nın da kutlandığı bu günlerde, esnaf ve sanatkâr arkadaşlarımızı sık sık ziyaret edip sorunların problemlerini yerinde görmek ve incelemek üzere buraya geldik. Oda olarak çeşitli mesleklerde olup, başarılı şekilde hizmetini ifa eden arkadaşlarımızı da onure edelim dedik. Bugün bu töreni yaptık, törene katılımın olması bizi mutlu etti. Tüm Esnaf arkadaşlarıma bol kazanç ve başarılar dilerim” dedi.
  Törene; Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, ESOB Başkanı Mustafa Salman, ESOB Yöneticileri, Gölbaşı Esnaf Odası Başkanı Durdu Kıskaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve esnaf katıldı.

   

  AW000850

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz