AK Parti’den Suriye’ye Battaniye Yardımı

  0
  423

  AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından Suriye’ye yaklaşık bin adet battaniye yardımı yapılmak üzere toplanan battaniyeler, İHH Adıyaman Şubesi’ne teslim edildi.
  AK Parti İl Başkanlığı tarafından toplanan battaniyeler, araçlara yüklenerek İHH Adıyaman Bürosu’na getirildi. Araçlarla getirilen battaniyeler Suriye’ye götürülmek üzere İHH görevlilerine teslim etti. Battaniyelerin İHH görevlilerine teslim edildiği sırada bir açıklama yapan, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat, “Biz de Suriyeli kardeşlerimiz üşümesin onlara bir yardım adı altında bizde battaniye toplamaya karar verdik. Ve onları getirdik, İnsani Yardım Vakfı başkanımıza teslim etmek istedik. Bunları inşallah Suriyeli kardeşlerimize İnsani Yardım Vakfı tarafından kendilerine ulaştırılır. En azından onların biliyorsunuz, bu soğuk kış şartlarında üşümemesi adına onlara yardım ulaştırmak istedik. Biliyorsunuz orda bir insanlık savaşı var, bir insanlık vahşeti var. O vahşetin önüne engel olmak ya da en azından çocukların üşümemesi, oradaki insanların üşümemesi adına bizde böyle bir katkıda bulunmak istedik” şeklinde konuştu.
  İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadık Akkuş ise, “AK Parti İl başkanımızın ve beraberindeki yönetimin, bütün arkadaşların büyük bir özveri göstererek bu kampanyaya destek olduğu için işte yaklaşık bine yakın battaniye yardımında bulunarak bu Suriye için, bu kampanyaya destek oldukları için teşekkür ediyoruz. Bu tür kampanyalarımız devam edecektir” dedi.AW000412

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz