AK Parti İlçe Başkanları Koordinasyon Toplantısı Besni’de Düzenlendi

0
141

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, ilçe başkanlarıyla istişare ve değerlendirme toplantısını Besni ilçesinde yaptı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin başkanlığında, tüm ilçe başkanları, Gençlik kolları başkanı, kadın kolları başkanı, il genel meclis üyeleri ve Belediye encümenlerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

Toplantı sonrası konuşan AK Parti Besni İlçe Başkanı İsmail Sümer şu ifadelere yer verdi; ” Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin sorunları ile yakından ilgileniyoruz. Yapmış olduğumuz toplantıda 2023 hedefimize doğru ilerlerken milletimizin sorunlarına kulak vererek daha iyi hizmet etmek adına çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Toplantımızda eksik kaldığımız yerleri ve üzerinde çalışmamız gereken konuları görüşerek çözüm yolları aradık. Besni’ye hizmet etmek adına gece gündüz demeden çalışıyor ve sorunlarımızı en iyi ve hızlı bir şekilde nasıl çözebiliriz bu konular üzerinde gayret gösteriyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında 2023 hedefimiz doğrultusunda durmadan çalışacağız, her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız ve Besni’ye en güzel hizmetleri getirebilmek adına yolumuza devam edeceğiz. Teşkilatımızın tüm kademelerinde bulunan İl Balkanımız Mehmet Dağtekin’e ve ilçe başkanlarımıza, Belediye Başkanımıza ve encümenlerimize, kadın kollarımıza ve yönetimlerine, gençlik kollarımıza ve yönetimlerine, il genel meclis üyelerimize, ve tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Daha sonra konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise şu ifadelere yer verdi; ” Biz bir önceki toplantıyı Kahta’da yapmıştık bu toplantıyı Besni’de yaptık inşallah önümüzdeki toplantıyı da Gölbaşı’nda yapacağız. Bu ay seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılarımızı ağırladık, konumuz daha çok seçim işleri ile ilgili hazırlığın bütün sandıklarımızda, mahalle teşkilatlarımızda  ve köy teşkilatlarımızda tamamlanması ile ilgiliydi. Yine koordinatör arkadaşlarımız geldiler ilçe başkanlarımız ile birlikte koordinasyon eksikliklerimizi tamamladık.

Bugün toplantımızı dar bir şekilde yaptık, eksikliklerimizi tespit ettik reisimizin dediği gibi ve bu tespitleri inşallah önümüzdeki toplantıya geldiğimizde bitirmeye gayret edeceğiz. Ama sorunlar biter mi tabi ki hayır ama bizler sorunların üstüne üstüne gideceğiz.  Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan bizlere bir görev verdi dedi ki siz parti teşkilatı olarak yarın seçim olacakmış gibi 20 yıldır öyle davrandınız, öyle çalıştınız yine sahada aynı şekilde çalışacaksınız, sizin asıl yeriniz de milletin gönlüdür. Milletin gönlünde eğer yer edinmek istiyorsanız o zaman milletin arasına girin dedi. Teşkilatlar olarak da biz bir araya bunun için geliyoruz ve diyoruz ki tekrar hep birlikte sahaya çıkalım milletimizin içinde olalım.

Ama bizler sokaklara çıktığımızda Cumhuriyet Halk Parti’li kardeşlerimizi görüyoruz onlara oy veriyorlar görüyoruz eyvallah ama Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu günkü uygulamalarını özellikle bölücü mantıklarla neredeyse aynı görüşleri paylaşıp bir yere konuçlanmasını Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy veren bir çok insana artık illahllah dedirtmiş ve bunları istemiyorlar ama bizin onlara ulaşmamız lazım bunlar bu mantıktaki Kılıçtaroğlu’ndan sa ben Türkiye’nin bütünlüğünü tek vatan, tek millet, tek devlet, tek bayrak diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız diyorlar. O zaman bu Cumhuriyet Halk Parti’li kardeşimizi gidip bulacağız, İYİ Parti’li kardeşimizi gidip bulacağız hatta HDP’li olup da ben Kürtlerin sorunlarının çözülmesini istiyorum ben bu Devlet’in bölünmesini istemiyorum diyenleri bulmamız lazım ve hepsinin elinden tutmamız lazım. Onun için sahadayız liderimizin gösterdiği hedefler doğrultusunda yoldayız. Eksiklerimizi, problemlerimiz vardır amenna ama bunları çok büyütmeyelim 20 yıldır bizimle uğraştılar bugün de bütün güçlerini birleştirerek uğraşıyorlar bu güne kadar başaramadılar bundan sonra da başaramayacaklar. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı yetim bırakırsak arkasında dik durmazsak bunun vebalini hiç bir zaman hiç birimiz ödeyemeyiz karşılığı allah korusun çok ağır olur, bedeli ağır olur. Türkiye Cumhuriyeti bugün bir yere konumlanmış bütün devletler ona göz dikiyor ve özellikle düşmanlarımızı bu kadar çatlatacak hale gelmesinin nedeni liderimiz ve ekibi ile birlikte olmuştur. Bizlerde onun yanında ki dik duruşumuzu her zaman göstermeliyiz ve göstereceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz