AK Parti Heyetinden Park Hospital’a Ziyaret

  0
  55

  Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesini ziyaret eden AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş ve beraberindeki heyet hastane yöneticileriyle bir süre sohbet edip, hastaneyi geziler.

  Cumhurbaşkanlığı seçimine kısa bir süre kalmasına rağmen çalışma ve ziyaretlere devam ettiklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat ziyaretle ilgili şunları söyledi; “ Bilindiği üzere 10 Ağustos tarihinde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. 2023 Hedeflerimize ulaşmak adına Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi sayın başbakanımıza destek ve dua istemek adına çalışma ve ziyaretlerimizi yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Yapmış olduğumuz program doğrultusunda sağlık kuruluşlarımızı ziyaret ettik ve bu kapsamda da ilimizde hizmet veren Adıyaman Özel Park Hospital’i yöneticileriyle bir araya geldik, hasta ve hasta yakınlarımızla sohbet ettik. Bizleri en güzel şekilde karşılayan hastane yönetimine şahsım ve partim adına teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimiz esnasında vatandaşımızın yaklaşımı, sayın başkanımıza olan sevgileri bizleri çok mutlu etmekte.  AK Parti kurulduğu günden bu güne partimize ve genel başkanımıza olan bu sevginin Cumhurbaşkanlığı seçiminde de üst düzeye çıkacağına inancımız tamdır. Yapılacak olan seçimde sayın başbakanımızın ilk turda seçileceğini ümit ediyoruz”

  Başkan Fırat;

  “PARK HOSPİTAL İLİMİZ ADINA ÖNEMLİ BİR YATIRIM”

   

  En güzel yatırımın insana olan yatırımın olduğunu belirten başkan Fırat; “Hükümetimizin uygulamış olduğu sağlık politikası neticesinde ülke geneli sağlık alanında adeta çağ atladık. İlimizde devlet yatırımlarının yanı sıra özel müteşebbis tarafından ilimizde hizmete açılan Adıyaman Özel Park Hospital ilimiz adına çok önemli bir yatırım. Hastaneyi ziyaretimiz esnasında gezme fırsatımız oldu. Bölgemize hizmet veren özel hastaneler arasında örnek gösterilebilecek bir hastane konumunda. Bu vesileyle ilimize bu güzel yatırımı yapan ve halkımızın hizmetine sunan Park Hospital Yönetim kuruluna, yöneticilerine ve hastane çalışanlarına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

   

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyaman Özel Park Hospital İşletme Müdür Yardımcısı Ozan Güngör; “Adıyaman AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş ve beraberindeki heyetin hastanemizi ziyaret etmeleri, ziyaret sonrası hastanemizle ilgili memnuniyetlerini ifade etmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu vesileyle ziyaretlerinden ötürü Adıyaman AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Halil Fırat’a, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş’a ve beraberindeki heyete şahsım ve hastanemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz