Ak Parti Aday Adayı Saadet Partisi’nden Aday Oldu

  0
  134

  Adıyaman’ın Besni ilçesinde 30 Mart yerel seçimleri öncesi AK Parti’den aday adayı olan İbrahim Öztürk, Saadet Partisi’nin adayı oldu.
  Saadet Parti’nin Besni Belediye Başkanlığı adayı İbrahim Öztürk, geniş katılımlı bir tören ile seçim bürosunun açılışını yaptı. Atatürk Caddesi üzerinde gerçekleştirilen seçim bürosu açılışına Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı İbrahim Yıldız, Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Metin Erol, Saadet Partisi’nin Adıyaman Belediye Başkanlığı adayı Arif Güler, Saadet Partisi’nin Besni Belediye Başkanlığı adayı İbrahim Öztürk ve çok sayıda partili katıldı.
  Saadet Partisi Besni İlçe Teşkilatı’nın seçim bürosu açılışında konuşan İbrahim Öztürk, “Biz her zaman dik duracağız. Biz gücümüzü önce Cenab-ı Hak’tan, sonrada halkımızdan aldık. Bizim kimse ile sorunumuz yok. Bizim sorunumuz, kendi fikrine kendi ucuz hesaplarına bu memleketi heba etmek istemeye çalışan zihniyetedir. Biz bu zihniyetin karşısındayız. Biz bu zihniyete düşmanız. Bizim Ahmet’le, Mehmet’le herhangi bir partili bir kardeşimizle hiçbir sorunumuz olmaz; olamaz. Ben şuna inanıyorum 30 Mart Besni halkının güldüğü, Besni halkının keyfinin yerine geldiği ve üç beş azınlığın keyfinin bozulduğu bir dönüm olacak” dedi.
  Konuşmanın ardından Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Metin Erol, Saadet Partisi’nin Besni Belediye Başkanlığı adayı İbrahim Öztürk’e parti rozetini takarak karargah bürosunun açılışı gerçekleştirildi.AW001786

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz