Adıyamanlılar Vakfı, Aday Adaylarının Projelerini Dinledi

  0
  737

  Yaklaşan yerel seçimler öncesi kapılarını bütün aday adaylarına sonuna kadar açan Adıyamanlılar Vakfı yöneticileri, Adıyaman için hazırlanan projeleri dinledi, kendi önerirlini aday adaylarına sundu.

  2014 yılının Mart ayınAdıyamanlılar Vakfı, Aday Adaylarının Projelerini Dinledida gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi Adıyaman’ın en aktif sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi olan Adıyamanlılar Vakfını ziyaret ederek yöneticilerine projeleri hakkında bilgiler sunan aday adayları, vakıf yöneticilerinin ilin kalkınmasıyla ilgili önerilerini de projelerine eklediler.

  Konu ile ilgili bir açıklama yapan Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Murat Demirkol, yaklaşan yerel seçimler öncesi her adaya eşit mesafede olduklarını ve vakıflarını ziyaret eden bütün aday adayları ile buluşup onların önerilerini dinlediklerini ve kendi önerilerini de bir birinden değerli aday adayları ile paylaştıklarını dile getirdi.
  Amaçlarının kalkınmış, refah seviyesi yüksek ve halkın sosyal anlamda ileri olduğu bir Adıyaman olduğunu sözlerine ekleyen ve bunun için her projeye sonuna kadar destek vermeye hazır olduklarını belirten Demirkol, “Amacı Adıyaman’a hizmet olan herkese eşit mesafedeyiz” diye konuştu.
  Parti ve isim gözetmeksizin herkese kapılarını açtıklarını da dile getiren Demirkol, “Kurulduğumuz günden bu yana Adıyaman’da her türden ve renkten insanı misafir ettiğimiz vakıf şubemizde, yerel seçimler sürecinde de bütün partilerin aday ve adaylarını ağırladık. Adıyaman için birbirinden değerli projeler hazırlayan geleceğimizin belediye başkanı adaylarının projelerini dikkatle dinleyip, gördüğümüz eksikleri kendilerine aktardık, iyi projeleri de takdir ettiğimizi ifade ettik. Bizim tek gayemiz gelişmiş bir Adıyaman. Bunun için yola çıkan herkese desteğimiz sonuna kadar sürecektir” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz