Adıyamanlı Judocular Türkiye Şampiyonası’na Gidiyor

  0
  513

  Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığı’nın 2013 faaliyet programında yer alan ve 20-22 Aralık 2013 tarihleri arasında Samsun ilinde yapılacak olan Ümitler Bay-Bayan Türkiye Judo Şampiyonası’na Adıyamanlı judocular da katılıyor.

  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Judo sporcularının Samsun ilinde yapılacak olan Ümitler Bay-Bayan Türkiye Judo Şampiyonası’na katılacaklarını belirten İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Adıyaman’da Judo branşında çok başarılı sporcular yetiştirdik. Genç sporcularımızın elde başarılar yeni sporcularımızı da motive ediyor. Ben hem ülkemizi hem de ilimizi çok iyi bir şekilde temsil edip alacakları madalyalar ile bizleri mutlu edeceklerine inanıyorum. Sporcularımıza ve antrenörümüze şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

  20-22 Aralık tarihleri arasında Samsun ilinde yapılacak olan Ümitler Judo Şampiyonası’na İdareci Ali İhsan Çalışkan, Antrenörlerden Tacettin Pektaş ve Hamza Selen, sporcu Mehmet Avçin, M.Nurullah Tekin, Umut Özcan Sucu, Abdulhakim Bilgiç, Zahit Ekinci, Tacettin Furkan Özharıkçı ve Miray Pektaş katılacak.AW000776

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz