Adıyaman’ın il oluşunun 59. Yıldönümü kutlu olsun

  0
  500

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, Adıyaman’ın il oluşunun 59. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

   

   

  foto¦şraf (3)

  Erdoğan, Adıyaman’ın il oluşunun 59. yıldönümünü kutladıklarını belirterek, özellikle AK Parti iktidarı sonrası Adıyaman’ın modern ve çağdaş bir kent görünümüne kavuştuğunu aktardı.

  Adıyaman’ın sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak, İlin tarihi zenginliklerinin tanıtımı ve turizm potansiyelinin değerlendirilmesinin temel hedefleri olduğunu aktaran Erdoğan, şunları kaydetti:

   

  “Milletimize bu seviyede hizmet üretmek, şehrimizin kalkınmasına, insanımızın refahına, huzuruna katkı sağlamak bizler için büyük bir heyecan vesilesidir. Tüm gayretimiz Adıyaman’ımızın geleceğinin daha da aydınlık olması içindir. AK Parti olarak, İlimizin üç-beş yıllık geleceğini değil, yüz yıllık ihtiyaçlarını göz önüne alarak hedefler belirliyor, bu hedeflere ulaşılma yönünde kararlı, azimli ve gayretli bir çaba harcıyoruz. Her geçen gün, her alanda artan potansiyellerimiz, bizleri daha güçlü ve daha dinamik hale getiriyor. Halkımızın istek ve beklentilerinin Adıyaman’ın sahip olduğu değerler ışığında hızlı bir gelişme ve kalkınma hamlesi içerisinde olması da bizleri cesaretlendiriyor. Arkamızda hissettiğimiz bu güç ile artarak devam ettireceğimiz yatırımlarımız sayesinde İlimizi 2023 yılı Türkiye’sinde daha güçlü, daha müreffeh ve daha yaşanılabilir bir Adıyaman’ın idealine ulaştıracağız.”

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz