Adıyaman’da, Yaz Kış Yüzmeye Devam

  0
  82

   Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okullarında büyük ilgi gören yüzme kurslarının kış sezonunda da devam edeceği açıklandı.
  Adıyaman 100. Yıl Yüzme Havuzunda hafta içi gündüz seansında 9.30- 10.30 saatleri arasında engellilere ücretsiz kurs veriliyor. Cumartesi, Pazar 09.00 – 10.00 saatleri arasında çocuk seansı, Cumartesi, Pazar 10.30 – 11.30 saatleri arasında bayanlara ve Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma 19.00-20.00 saatleri arasında ise erkeklere ücretsiz yüzme kursları veriliyor.
  Adıyaman’da yaz ve kış aylarında yüzme kurslarının devam ettiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Halkımızın spor yapabilmesi için yaz ve kış aylarında tüm branşlarda antrenörlerimizin nezaretinde kurslar düzenliyoruz. Yaz aylarında büyük bir ilgi gören yüzme kurslarına kış sezonunda da devam ediyoruz. Isıtma sistemiyle çalışan havuzumuzda 2 bayan 4 Erkek antrenör nezaretinde bay, bayan ve çocukların yanı sıra Engelli çocuklarımıza da yüzme eğitimi veriyoruz. Kursa gelen öğrencilerimizi tüm kurs boyunca yakından takip ediyoruz ve içlerinden yetenekli olan ve yüzme seven öğrencilerimizi kulüp takımımızın alt yapısına sporcu olarak alıyor ve değerlendiriyoruz. Amacımız Adıyaman’da yüzmeyi geniş kitlelere sevdirmek ve iyi sporcular yetiştirmek. Ben özellikle kış aylarında sıcak suyu bulunan havuzumuzda tüm halkımızı yüzmeye davet ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz