Yüksek: “El Birliğiyle Adıyaman’ı Daha Sağlam Bir Geleceğe Ulaştıralım”

  0
  58

  Adıyaman Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü tarafından Adıyaman’da faaliyet gösteren Yapı Denetim firmaları yetkililerine yönelik düzenlenen toplantıda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı A. Vechi Yüksek, Adıyaman’ı daha sağlam bir geleceğe ulaştırmak için el birliğiyle hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

  İmar çalışmalarına büyük önem veren Adıyaman Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, yapı kullanma konusunda fikir alışverişinde bulunmak amacıyla ilde faaliyet gösteren Yapı Denetim firmalarının yetkilileriyle istişare toplantısı düzenledi.
  Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Vechi Yüksek, belediye olarak tek amaçlarının Adıyaman’ı daha sağlam bir geleceğe ulaştırmak olduğunu, bunun içinde herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını dile getirdi. Başkan Yardımcısı Yüksek, “Bu toplantıdaki temel amacımız, ortak akılla Adıyaman’ımızı daha yaşanabilir bir kent haline nasıl getirebiliriz, neler yapabilirizi konuşup, tartışmak. Gelecek nesiller bizim yaptığımız binalarda yetişip, büyüyecek. Bunu düşünerek işimizi iyi yapma gayreti içerisinde olursak bu amaca ulaşmış oluruz” diye konuştu.
  Toplantının devamında firma yetkilileri ile projeler, temel kazıları, inşaat aşamaları ve yapı kullanma sürecinde yaşanan olumlu ve olumsuz durumlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz