SP Adayı Arif Güler: “Belediyecilik ‘Milli Görüş’ün İşidir”

  0
  513

  Saadet Partisi Adıyaman Adayı işadamı Arif Güler, yerel seçimlere ciddi bir şekilde hazırlandıklarını dile getirerek, “Belediyecilik ‘milli Görüş’ün işidir. Bizde Milli görüşün tek temsilcisiyiz” diye konuştu.

  30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi Adıyaman adayını belirleyen Saadet Partisi seçimlere iddialı hazırlanıyor. Adıyaman’dan işadamı Arif Güler ile yola çıkan Saadet Partisi yetkilileri, muhafazakar yapısı ile bilinen Adıyaman’dan yüksek oy alacaklarına inandıklarını ve Adıyaman’ın Arif Güler ile hak ettiği hizmetlere ulaşacağını dile getirdiler.

  Saadet Partisi Adıyaman adayı Arif Güler ise, Türkiye’nin her dönemine damga vuran belediyeciliği ‘milli görüş’ ile yapıldığını dile getirerek, “Bugün bu görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi’dir. Bizde Saadet Partisi adayı olarak omuzlarımıza yüklenen bu önemli sorumluluğun farkındayız. Halkımızın takdirini bizden yana kullanması halinde, bütün gücümüzü ilimizin kalkınması için harcayacağımız sözünü veriyoruz” diye konuştu.

  Adıyaman’ın başlıca sorunlarının farkında olduklarını da dile getiren Güler, “Trafik probleminden mesire alanı sorununa, turizmden tarıma kadar onlarca sorun ile boğuşan Adıyaman’ımızın yıllardır hak etmesine rağmen alamadığı hizmetleri, halkımıza sunma sözü veriyorum. Bunu söylerken çok iddialıyım çünkü belediyecilik Milli görüş zihniyetinin işidir. Yani bizim işimizdir. Göreve layık görülmemiz halinde; halkın malı olan ve üzerinde yetim hakkı bulunan belediye imkanlarını çalmayacağız, çaldırmayacağız ve kimseye peşkeş çektirmeyeceğiz. Bu yolda tüm halkımızdan destek ve dua bekliyorum” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz