Mehmet Erdem’den Sporder’e Ziyaret

  0
  381

  MHP Adıyaman Belediye Başkan adayı Olan Mehmet Erdem  Adıyaman Sporcular Derneği (Spor Deri) Ziyaret etti

  Mehmet Erdem Eski belediye Binası 3. Katta bulunan Spor Der  toplantı salonunda Spor Der yönetim Kurlu ve üyeleriyle bir araya geldi. Spor Der Başkanlığına yeni seçilen Spor Adamı  Adıyaman’da Bugün Gazetesi Spor yazarı Nuri Sever ve yönetim Kurulu tarafından karşıladı.

  Adıyaman Sporcular Derneği (Spor Der)  Başkanı Nuri Sever

  “SPOR-DER emekleme dönemi sayılabilecek kısa geçmişine rağmen ilimizdeki sivil toplum örgütleri arasında hatırı sayılır bir yer edindi” dedi. Spor Der’in yeni başkanı seçilen ve projeleri, misyonu ve vizyonu ile Adıyaman spor kamuoyunun büyük beğenisini kazanan Sever,  Çizgisi ve çalışmalarıyla varlığını hissettirebilen Spor-Der’in temsilcisi olmaktan mutluluk duyduğunun altını çizdi.

  Sever Faaliyetlerle ilgili bilgiler veren Başkan Nuri Sever “ ‘’SPOR-DER futbol turnuvası” adıyla Nisan 2014 ayı başlarında başlatmayı düşündüğümüz futbol turnuvası. Bu turnuvayla amaçlanan aktif sporla ilişkisi kalmamış veya olmayan 33 yaş üstü  bireylerimizin egzersiz ihtiyaçlarını gidermeye katkı sunmak ve insanlarımızın sporun sosyal hayata kattıklarından futbol aracıyla faydalanmalarına vesile olmak.(Bir araya gelme, birlikte hareket etme, paylaşma, düzeyli sosyal  ilişki, dayanışma içinde olma v.s.) Bu turnuva amacına ulaşır ve kamuoyunun talebi olursa geleneksel hale getirilip Spor-Der’in rutin faaliyetleri araşma alınacaktır. Futbol ve yüzme branşlarında yaz spor okulu açmak. Bu çalışmalar ilimizde bazı kulüp veya kurumlanınız tarafından yapılmakta. O çalışmaları ilimiz için önemsiyoruz. Dernek olarak o çalışmaları daha yukarılara taşıma noktasında katkı sunabileceğimizi düşünmekteyiz diye konuştu.

  Yönetim kurulu üyesi eğitimci Muhittin Tuzcu ise  Dernek yönetimi olarak Adıyaman’ın gençlerini Spora yönlendirmek sokaklardan alıp topluma kazandırmak Spor –Der in ama Adıyaman’da spora gönül vermiş sporun çeşitli dallarına yerleri olan arkadaşlarımızla bu çatı altında birlik beraberlik içerisinde  topluma akışı güzel hizmetler üretmek diyen Tuzcu Spor – Derin hedefleri büyük inşallah el birliğiyle Adıyaman’da güzel hizmetlere imza atarız bu çatının altında bulunan arkadaşlarımız deneyimli tecrübeli spor adamlarıdır. Hepimiz gönüllü olarak buradayız bizler in amacı geleceğimizin gençlerini Sporla  topluma kazandırmaktır diye konuştu.

   

  MHP Adıyaman Belediye Başkan adayı  Mehmet Erdem  yaptığı konuşmada şöyle  konuştu. Erdem  şu anda şurada görüyorum ki çok değerli spor adamları ver.  Spora gönül vermiş sporla yoğrulmuş  kendilerini  gençliğe adamış genç nesillerin Sporcu yetişmesi konusunda sadece futbol değil sporun her dalında ispatlamış çok değerli kardeşlerim dostlarım  takım arkadaşlarım yol arkadaşlarım var yaz  demeden kış demeden çok uzun yıllar önce toprak sahalarda top koşturduğum takım arkadaşlarım var bu tablo beni gururlandırdı  bu gece sizlere olmaktan çok mutluyum diyen Mehmet Erdem, Benim amacım Adıyaman’a hizmet etmek benim amacım Adıyaman’da Sporun gelişmesi ben geçmiş yıllarda Belediye başkanı olduğum dönemlerde Adıyaman sporu  aldım Belediyemizin İmkanları  ölçüsünde maddi manevi destek sağladım bir belediye Başkanı olarak takımı hiçbir zaman yalnız bırakmadım Adıyaman sporun tüm deplasman maçlarına gittim asla yalnız bırakmadım . Adıyaman’da tüm spor dallarını destekledim  elimizden geleni tüm arkadaşlarımla ekibimle yaptığıma inanıyorum. Adıyaman Spor Derin bazı hedefleri olduğunu söylediniz bende az çok biliyorum Adıyaman Sporun alt yapısı yok ben bir spor adamı olarak İnşallah seçilirsem Bu alt yapının kurulması için siz SPOR –DER   Başkanı ve yönetim kuruluyla el ele gönül gönüle çalışa cam Spor derin Bir spor okulu açma hedefi var ben  Allah bana Nasip ederde Belediye Başkanı seçilirsem   sizlerin huzurunda tüm Adıyaman halkına tüm spor severlere söz veriyorum Spor Okulunun altyapısını yapa cam hazırlaya cam Belediyenin imkanlarını seferber edecim diyen erdem,

  Benim söz vermeme gerek olmadığına da inanıyorum sizlerle spor da kader birliği yaptım zaten ben biliyorum ki sizler beni rahat bırakmazsınız çünkü her şey Adıyaman İçin diyerek yola çıkıyoruz sizle de Adıyaman sevdalısısınız Adıyaman’da Sporun gelişmesi için çaba gösteriyorsunuz. Bu çalışmalar çok önemli inşallah Adıyaman’ı Spor alanında hak ettiği yerler sizlerle Spordan anlayan ekiple getiririz  Adıyaman da spor severlerin gönlü rahat olsun dedi.Toplantının sonunda Başkan Erdem Toplantıyı tertip eden Toplantıya katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ettikten sonra toplu birde hatıra fotoğrafı çektiler. kemalöner

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz