Eğriçay Projesinin Startı Verildi

  0
  97

  Adıyaman’ın batısında yer alan Eğriçay’ın ıslahı için start verildi. Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, projenin hızlanması için DSİ yetkilileri ve yüklenici firmanın yöneticileriyle görüş alışverişinde bulundu.

  Adıyamanlılar, kentin batı ile bağlantı noktasında yer alan Eğriçay’daki olumsuzluklardan sonunda kurtuluyor.

  Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun girişimler sonucunda DSİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan projenin yapım ihalesini alan firmaya yer teslimi yapıldı.
  DSİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan proje yapım ihalesini alan firmanın yetkililerine yer teslimini yapan DSİ Bölge ve Adıyaman Şube Müdürlüğü yetkilileri, firma yetkilileriyle birlikte yer tesliminden önce Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ile bir araya gelerek, proje üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.
  Toplantıda, firma yetkililerinden projenin hızlı ve Adıyaman’ın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılmasını isteyen Başkan Kutlu, bunun için belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.
  İçerisinde gölet, sosyal tesis, kafeterya, spor alanları, piknik alanları ve bisiklet parkurlarının olacağı belirtilen Eğriçay alanındaki projenin bilgilendirme ve istişare toplantısına Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve DSİ yöneticileri ile firma yetkililerinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Vechi Yüksek ile Reşit Bilgin, Belediye Meclis Üyesi F. Bülent Kaplan, Park ve Bahçeler Müdürü Sıddık Aydık ile teknik personel katıldı. Çalışmalara kısa süre içerisinde başlanılacağı belirtildi.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz