Boynukara’dan Besni Köylerine Ziyaret

  0
  93

  Ak Parti Milletvekili Adnan Boynukara, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini Besni ve köylerinde gerçekleştirdi.

  Besni’de seçim çalışmalarını gerçekleştiren Boynukara, Kurugöl, Tetirli, Yukarı Söğütlü, Alıçlı, Kargalı, Aşağı Söğütlü, Köseceli Beldesi, Yayıklı, Karalar, Çakıllı, Çorak, Suvarlı Beldesi ve Sarıyaprak köylerini ziyaret etti.

  Burada köylülerin taleplerini dinleyen Boynukara’ya Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Besni Ak Parti ilçe başkanı ve il yönetiminden üyeler eşlik etti.

  Burada kısa bir konuşma yapan Boynukara, “Besni köyleri, istikrarın Ak Parti iktidarında olduğunu söylediler. Besni hizmetin hangi partide olduğunu biliyor. Burada muhtarlar günü nedeniyle muhtarlarımızla burada bir araya geldik, isteklerini taleplerini dinledik. Kapı kapı gezerek Ak Parti’yi anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz. AK Parti, hiçbir kanlı ve kirli politikanın ortağı veya paydaşı olmamıştır. AK Parti, milli, yerli ve özgürlükçü iradenin adıdır. Ak Parti, ülkenin kalkınması ve refaha kavuşması için gece gündüz hizmet eden bir anlayışın adıdır. Besni ilçesinde halkımızın partiye karşı gerçekten iyimser bir tavır ortaya koyduğunu gördük. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde Adıyaman kendine yakışanı yakıp 5-0’lık bir tablo ortaya koyacaktır”dedi.
  Daha sonra Boynukara, Muhtarlar günü dolayısıyla düzenlenen programda Besni mahalle muhtarları ve köy muhtarları ile buluştu.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz