Adıyamanlılardan, Park Kitaplığına Büyük İlgi

  0
  66

  Adıyaman Belediyesi tarafından kitap okumanın yaygınlaştırılması amacıylaDemokrasi Parkında oluşturulan mini park kitaplığına Adıyamanlılar büyük ilgi gösteriyor.

  Adıyaman’ı daha sağlam bir geleceğe teslim etmek amacıyla önemli bir yeniliğe dahaimza atan Adıyaman Belediyesi’nin, Yakup Tosun koordinatörlüğünde Demokrasi Parkında oluşturduğu Park Kitaplığı, Adıyamanlılardan büyük ilgi görüyor.

  Geçtiğimiz günlerde çok sayıda protokol üyesi ve halkın katılımıyla açılışıgerçekleştirilen ‘Park Kitaplığı’na ilgiyi en fazla çocuklar ve gençler gösteriyor. Açık havada kitap okumanın çok zevkli olduğunu söyleyen çocuklar, böyle bir hizmetin kendilerine ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler.Park kitaplığı projesinin il genelindeki diğer parklarda da uygulanmasını isteyençocuklar ve gençler duygularını şöyle dile getirdi: “Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu  tarafından öncülüğü yapılan bu anlamlı projenin daha çok kesime ulaşabilmesi için diğer parklarda da uygulamaya konularak geliştirilmesi gerekiyor. İlki Demokrasi Parkında açılan park kitaplığı projesinden dolayı gerek fikir babalarına, gerekse bu fikre destek verenlere teşekkür ediyoruz.”

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz