YSK’dan Başkan Kutlu’ya Teşekkür Plaketi

  0
  83

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya, Kurul’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

  22. ve 23. dönem Adıyaman Milletvekilliği görevini yaptıktan sonra Ak Parti Genel Merkezi tarafından YSK üyeliğine partisini temsil etme görevi verilen Kutlu, bu göreve uzun süre devam etti. 30 Mart yerel yönetimler seçiminde Adıyaman Belediye Başkanı olarak seçilen Kutlu, bu görevinden ayrılmak durumunda kaldı.

  YSK Başkanı Sadi Güven ve yönetimi tarafından, Başkan Kutlu’ya verdiği hizmetlerden dolayı Kutlu adına onur yemeği düzenlendi. Düzenlenen onur yemeğine çok sayıda YSK üyesi katıldı. Programın sonunda YSK Başkanı Sadi Güven, Başkan Kutlu’ya onur plaketi takdim ederek, Kurul’a olan hizmetinden dolayı teşekkür etti. Kutlu ile birlikte ahenk içerisinde çalıştıklarını ve kendisinden memnun kaldıklarını belirten Güven, yeni görevinde başarılar dileyerek, Adıyaman’a hayırlı hizmetlerde bulunması temennisinde bulundu.

  Başkan Kutlu ise programda yaptığı konuşmada; “Bu plaket, bugüne kadar almış olduğum en anlamlı plaketlerden birisi. Bu onur plaketinin şahsıma layık görülmesi beni ziyadesiyle mutlu etti. Kurul’daki arkadaşlarımızla birlikte bir süre beraber çalıştık. Güzel hizmetlere imza attık. 30 Mart’ta Belediye Başkanı seçildiğim için Kurul’dan ayrılmak durumunda kaldım. Ben hepsinden razıyım. Başta YSK Başkanımız Sadi Güven olmak üzere Kurul’umuzun tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz