Yeni Dünya Vakfı’ndan Babacan’a Teşekkür Ziyareti…

  0
  64

  Yeni Dünya Vakfı Başkanı Mahmut Göksu beraberinde Vakfın Mütevelli heyetiyle birlikte Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

  Başbakanlık merkez binada gerçekleşen ziyaret verimli ve güzel bir atmosferde gerçekleşen ziyarette büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, geleceğin mimesili olan gençleri yetiştirmede önemli bir misyon üstlenen yeni Dünya Vakfı başkan ve yöneticilerine teşekkür ederek konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ülkemizin dört bir yanında gençlerimizi bir araya getirerek onları birbiriyle tanışmayı ve kaynaştırmayı ilke edindiği gibi her yıl yüzlerce gencimize eğitim bursu vermelerini takdirle karşıladım. Umarım gelecekte her yıl yüzlerce kişiye değil binlerce kişiye burs verebilecek güce sahip olursunuz. Bir bakan olarak bu kervanda bana da düşen bir durum olursa har zaman yanınızda olduğumu belirtmek istiyorum” diyerek Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu ve bütün vakıf gönüllüsü arkadaşlarına çalışmalarından dolayı tebrik etti.

  Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu ise, Başbakan yardımcısı Sayın Ali Babacan’a yeni görevinde başarılar diledikten sonra Yeni Dünya Vakfının kuruluşunu ve bugüne kadar başta burs hizmeti olmak üzere sosyal ve kültürel alanlarda yaptığı hizmetlerden bahsederek, Bakan Babacan’ı yakın bir tarihte Ankara da Yeni Dünya Vakfı’nın Hacı Bayramı Veli Eğitim, Gençlik ve Kültür Merkezinin açılışına davet etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz