Yarım Kalan Camii İnşaatı İçin Destek Bekleniliyor

  0
  528

  Adıyaman’da, vatandaşların desteği ile kaba inşaatı belirli bir noktaya getirilen Emir Sultan Camii inşaatının bitirilebilmesi için hayırseverlerden yardım bekleniyor.
  İHH Gönüllüsü Abdurrahman Gürbüzcan, vatandaşların imkanlarıyla Emir Sultan Camii’nin belirli seviyeye getirildiğini, caminin eksik kalan kısımlarını yapabilmek için hayırseverlerden yardım beklediklerini söyledi.
  Hayırseverlerin yardımlarıyla yapımına başlanan caminin birinci kata kadar yapıldığını ifade eden İHH Gönüllüsü Abdurrahman Gürbüzcan, “Mahalle sakinleri büyük bir caminin yapılmasını kararlaştırarak, önemli bir projeye imza attılar. Ancak caminin tamamlanması için hayırseverlerin yardımları gerekmekte. Camii inşaatının istenilen düzeyde ilerlemesi için hayırsever iş adamlarından ve vatandaşlardan yardım bekleniliyor. Vatandaşlarımız camiyi mahalle sakinlerine kazandırmak için ellerinde geleni yapıyorlar. Şu anda camii inşaatı belli bir aşamaya geldi. Fakat yeterli kaynak ve bağış bulamadığı için inşaat yarım kalmış durumda. Hayırseverlerin camiye sahip çıkarak makbuz karşılığında bağış yapmalarını bekliyoruz. Mahallemiz için oldukça önem taşıyan bu hizmeti bitirebilmek en büyük amacımızdır. Emir Sultan Camii’nin inşaatının tamamlanması için yardımcı olmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız Türkiye Finans 79-684494 numaralı hesaba para yatırabilirler. Ayrıca makbuz karşılığında nakdi yardım yapmak içinde 0533 309 89 13 ile 0542 416 41 84 hatlardan da camii yaptırma derneğinin yetkililerine ulaşa bilirler” şeklinde konuştu.

  AW000790

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz